Başkan Yanmaz’ın yoğun iş temposu

Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz yoğun bir iş temposuyla çeşitli kurumları ziyaret ederek çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Yanmaz’ın  yoğun iş temposu
29.11.2023 - 06:25
Kaynak: Haber Merkezi
177

Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz yoğun bir iş temposuyla çeşitli kurumları ziyaret ederek çalışmalarını sürdürüyor. Bugün gerçekleştirdiği ziyaretler arasında tekstil sektörü, orman müdürlüğü, vergi dairesi ve esnaflar bulunuyor.

Başkan, tekstil sektörünü ziyaret ederek sektördeki gelişmeleri yerinde inceledi ve tekstil çalışanları ile sohbet etti. Ardından orman müdürlüğüne ziyarette bulunarak Orman Müdürü Levent Kartal ile kentteki yeşil alanların korunması ve geliştirilmesi konusundaki projeleri değerlendirdi.

Vergi dairesi ziyareti sırasında Başkan, kent ekonomisinin sağlıklı bir şekilde işlemesi için vergi konularındaki güncel durumu değerlendirdi ve vergi dairesi yetkilileriyle iş birliği konularını ele aldı.

Merkez’de esnaf ziyaretiyle Başkan Yanmaz hem esnaflarla hem de vatandaşlar ile sohbet etti. Başkan Yanmaz,  esnafın beklenti ve önerilerini dinleyerek çözüm noktasında ne gerekiyorsa yapılacağını söyledi. 

Başkan Yanmaz’a Sosyal ve Kültürel İşler Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz’da eşlik etti.

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar