Söz verdik yaptık!

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Kale mevki, Yukarı Mahalle ve Beşyol bölgelerinde gerçekleştirilen yol ve kaldırım yenileme çalışmalarının başarıyla tamamlandığını açıkladı. Bu çalışmalarla, İlçe estetiğine uygun olarak bölgenin daha modern ve düzenli bir görünüm kazandığı ifade edildi.

Söz verdik yaptık!
4.01.2024 - 14:38
Kaynak: Haber Merkezi
120

Üç bölgede yapılan çalışmaları bir video ile paylaşan Başkan Yanmaz, yaptığı açıklamada, "Söz verdik, tuttuk! Kale Mevki, Yukarı Mahalle ve Beş Yol bölgelerinde yol ve kaldırım yenileme çalışmalarını tamamladık. Amacımız, vatandaşlarımıza daha güvenli ve konforlu bir yaşam alanı sunmak. Bu kapsamda, estetik bir görünüm sağlamak için özenle çalıştık ve vatandaşlarımızın beklentilerini karşılamayı hedefledik" dedi.


Başkan Yanmaz, ayrıca, Akçakoca Belediyesi olarak, Akçakoca’nın her noktasında hizmet üretmeye devam edeceklerini belirterek, "Akçakoca'mızı daha yaşanabilir, daha güzel ve daha modern bir İlçe haline getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Vatandaşlarımızın desteği ve güveni bizim için en büyük motivasyon kaynağıdır " diye konuştu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar