Başkan Yanmaz, mahalle sakinleri ile buluştu

Yeni Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Okan Yanmaz, 5 yılın hesabını verdi. Mahalle sakinlerinden  gelen soruları cevaplayan Yanmaz detaylı bilgi verdi.

Başkan Yanmaz, mahalle sakinleri ile buluştu
6.01.2024 - 15:56
Kaynak: Haber Merkezi
120

Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, Yeni Mahalle'de gerçekleştirdiği etkinlikte vatandaşlarla bir araya geldi. Kıraathane mekanında büyük bir kalabalıkla karşılanan Başkan Yanmaz, belediye başkanı olarak göreve başladıktan sonra gerçekleştirdiği çalışmaları mahalle sakinleriyle paylaştı.

Başkan Yanmaz, katılımcılara belediyenin son dönemde gerçekleştirdiği ve devam eden projeler hakkında detaylı bilgiler vererek, mahalledeki gelişmeleri aktardı.

Yeni Mahalle'de hayata geçirilen ve devam eden projelerle ilgili bilgilendirme yapan Başkan Yanmaz, mahalle sakinlerinin sorularını da yanıtladı. Vatandaşlar, belediyenin çalışmaları hakkında bilgi sahibi olmanın yanı sıra, beklenti ve önerilerini de paylaşma fırsatı buldu.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar