Proje bilgilendirme toplantısı yapılacak

Akçakoca Belediyesi, Dünya Bankası projeleriyle ilgili bilgilendirme toplantısı yapacak.

Proje bilgilendirme toplantısı yapılacak
6.01.2024 - 17:20
Kaynak: Haber Merkezi
184

Akçakoca Belediyesi Dünya Bankası Projeleri hakkında vatandaşların bilgilendirilmesi için toplantı düzenleyecek. Salı günü Akçakoca Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenecek toplantıya tüm vatandaşlar davet edildi.

Akçakoca Belediyesi tarafından İller Bankası Sürdürülebilir Şehirler Projesi-II Ek Finansman kapsamında yapılması planlanan projeler ile ilgili olarak halkı bilgilendirmek ve halkın görüş ve önerilerini almak üzere ‘’ Halkın Bilgilendirilmesi ve Katılımı Toplantısı’’ düzenlenecek. Toplantı 9 Ocak Salı günü saat 14:00’de Akçakoca Belediyesi Meclis Salonunda başlayacak. Konu hakkında Akçakoca Belediyesi tarafından yapılan açıklamada,

‘‘İller Bankası Sürdürülebilir Şehirler Projesi-II EkFinansman kapsamında T.C. Akçakoca Belediyesi tarafından yapılması planlanan ‘’ Akçakoca Bisiklet Yolları Projesi’’ ve ‘’Akçakoca Kapalı Pazar Yeri Çatısı Üzeri Güneş Enerjisi Santrali Projesi’’ için Çevresel ve Sosyal Yönetim Planı çalışmaları ile ilgili olarak halkı bilgilendirmek, halkın görüş ve önerilerini almak üzere aşağıda detayları verilen ‘’ Halkın Bilgilendirilmesi ve Katılımı Toplantısı’’ düzenlenecektir. Tüm Halkımız Davetlidir.’’ İfadelerine yer verildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar