Ulaştırma Bakanı ile görüşen başkan Yanmaz’dan Akçakoca'ya müjde

Çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Düzce'ye gelen Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu MHP il başkanlığını ziyaret etti. Ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Yanmaz, balıkçı barınağı onarım, Melenağzı yolu, Ketmenli sapağı gibi bir dizi müjdede verdi...

Ulaştırma Bakanı ile görüşen başkan Yanmaz’dan Akçakoca'ya müjde
8.01.2024 - 20:02
Kaynak: Haber Merkezi
193

Ziyaret esnasında Düzce protokolü ve siyasilerle yaptığı toplantıya katılan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Uraloğlu’na  Akçakoca'nın  ivedilikle çözümlenmesi gereken  sorunlarını iletti.

Başkan Yanmaz Akçakoca’nın bir ay kadar önce  gerçekleşen ve büyük maddi zarar yol açan fırtınanın Balıkçı Barınağında büyük hasara neden olduğunu ve Balıkçı Esnafının mağduriyet yaşadığını belirterek yeni yapılacak Devlet  hastanesi Ketmenli kavşak düzenlemesinin  ve üst geçiş yapılmasının sağlanmasını,  sık sık kazalarının yaşandığı  Melenağzı yolunun tamamlanmasını ve Sapakta ışık düzenlemesinin yeniden yapılarak Ereğli ve Düzce'ye yan yol çıkışlarının verilmesini,

Yeni balıkçı barınağının  yatırım programına alınmasını ve otobandan Düzce çıkışına Akçakoca levhasının konulmasını arzu ettiklerini bu taleplerinin  Akçakoca Halkı adına ilettiğini ifade etti.

  Yanmaz’ın konuşmasını dikkatle dinleyen  ve gerekli notları aldıran  Bakan Uraloğlu , isteklerin yakinen takipçisi olacağını belirterek  en kısa zamanda gereğinin yapılacağının sözünü verdi.

Görüşmede Başkan Yanmaz Bakan Uraloğlu’na Akçakoca ürünlerinden oluşan bir hediye sundu.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar