Yanmaz yerel basınla buluştu

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Akçakoca ilçesinde faaliyet gösteren gazetecilerle bir araya geldi.

Yanmaz yerel basınla buluştu
11.01.2024 - 08:08
Kaynak: Haber Merkezi
142

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yerel basın ve temsilcilerini  ağırladı. Başkan Yanmaz, gazetecilerin toplumu bilgilendirme görevini yerine getirirken karşılaştıkları zorluklara değinerek, emeklerine teşekkür etti.

Başkan Yanmaz, "Değerli gazetecilerimize, toplumu bilgilendirme hususunda vermiş olduğu emekler için teşekkür ediyorum dedi. Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Gazetecilik mesleği, demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Basın, kamuoyunun doğru ve tarafsız bilgilendirilmesi, halkın haber alma hakkının sağlanması, toplumsal sorunlara çözüm üretilmesi gibi önemli görevleri yerine getirmektedir. Bu anlamda, gazetecilerimizin çalışma koşullarının iyileştirilmesi, mesleki haklarının korunması ve geliştirilmesi gerekmektedir. Bizler de Akçakoca Belediyesi olarak, basın mensuplarımızın her zaman yanındayız. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerde, basınımızın desteğine ihtiyacımız var. Bu vesileyle, tüm basın çalışanlarının gününü kutluyor, sağlık, başarı ve mutluluk diliyorum" dedi.

PROJELER HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Başkan Yanmaz, gazetecilerle sohbet ederek, belediyenin yürüttüğü projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. Gazeteciler de Başkan Yanmaz'a ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederek, gazetecilik mesleğinin önemine ve sorunlarına dikkat çekti. Başkan Yanmaz, gazetecilere günün anısına hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar