Şantiye şantiye kolay gelsin...

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, ilçede devam eden inşaat projelerini ziyaret etti.

Şantiye şantiye kolay gelsin...
9.02.2024 - 16:51
Kaynak: Haber Merkezi
150

Yanmaz, müteahhitler ve işçilerle bir araya gelerek, belediyenin yaptığı hizmetler ve destekler hakkında bilgi verdi.

SORUNLARI YERİNDE GÖRDÜ..

Yanmaz, Akçakoca'nın gelişimi ve kalkınması için çalıştıklarını belirterek, "Herkese eşit olarak hizmet verdik. Destek olduk. İnşaat işçilerinin yanlarında olduk. Onların sorunlarını dinledik, çözüm ürettik. Akçakoca'yı daha yaşanabilir, daha modern, daha güzel bir şehir yapmak için gayret gösteriyoruz." dedi.

AKILLI SİSTEM DAİRELER

Yanmaz, ziyaret ettiği inşaatlarda, kaliteli ve güvenli konut üretiminin önemine de değindi. Yanmaz, "Akçakoca'da bir ilke imza atarak, akıllı sistem daireler inşa ettik. Bu daireler, hem konforlu hem de enerji tasarruflu. Akçakoca'nın çehresini değiştiren bu projeler, ilçemize değer katıyor." diye konuştu.

EKONOMİNİN MOTORU İNŞAAT SEKTÖRÜ

Yanmaz, inşaat sektörünün, ekonomiye ve istihdama katkı sağladığını da vurgulayarak, "İnşaat sektörü, birçok meslek grubunu da ilgilendiriyor. Bu sektörde çalışan müteahhitlerimiz, işçilerimiz, mühendislerimiz, mimarlarımız, tedarikçilerimiz, hepsi bizim için değerli. Onların emekleri, alın terleri, Akçakoca'nın geleceği için harcanıyor. Biz de belediye olarak, onlara her türlü desteği vermeye hazırız." ifadelerini kullandı.

Yanmaz, ziyaretlerinin sonunda, kendisini güzel karşılayan müteahhitlere ve işçilere teşekkür etti. Yanmaz, "Sizlerin desteği ve güveni, bizim için en büyük motivasyon kaynağı. Sizlerle birlikte, Akçakoca'yı daha iyi noktalara taşıyacağız. Hepinize sağlık, başarı ve bereket diliyorum." dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar