Yanmaz ve ekibi sahaya iniyor

Akçakoca devlet hastanesinde tedavisi devam edem Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, bir iki gün içinde yeniden sahaya ineceği öğrenildi.

Yanmaz ve ekibi sahaya iniyor
22.02.2024 - 11:13
Kaynak: Haber Merkezi
160

Akçakoca Devlet Hastanesinde geçirdiği operasyon sonrası başkan Yanmaz’ı yalnız bırakmayan ekibi, Yanmaz’ın taburcu olması ile birlikte çalışmalara daha güçlü döneceklerini ifade ettiler.

Talihsiz bir kaza geçirerek ayağından operasyon geçiren belediye başkanı Okan Yanmaz’ı ilk anından itibaren ekibi hemşehrileri yalnız bırakmadı.

Başkan Yanmaz’ın hastanede ziyaret eden vatandaşlar, adeta akın ettiler. Yanmaz'a geçmiş olsun ziyaretleri adeta bir izdihama dönüşürken vatandaşlar Yanmaz'a yanında olma ve destek sözü verdiler.

Başkan Yanmaz’ın çalışma arkadaşları ise çalışmalara aralıksız devam ediyorlar. Hem Yanmaz'ın isteği ve hem de kendi inisiyatifleri ile Akçakoca’da çalışmaların sekteye uğramaması için gerekli tüm tedbirlerin alındığı ifade ettiler.

Başkan Yanmaz'ın gözünü açar açmaz hastanedeki odasından ekibini sürekli yönlendirdiği,  tedavi gördüğü sürede hizmetlerin ve çalışmaların aksamaması adına ekibi ile sürekli irtibat halinde kalmaya devam ettiği öğrenildi.

Başkan Yanmaz’ın birkaç gün için yeniden seçim çalışması yapmak için sahalara eskisinden daha güçlü olarak döneceği ifade edildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar