Akçakoca'da festival var!

Akçakoca’da ilk kez Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz’ın öncülüğünde yapılan ve geleneksel hale gelen Akçakoca Hamsi Festivali’nin 9 Mart Cumartesi günü 3.’sü düzenlenecek. Akçakoca’ya gelen misafirler ve Akçakocalı vatandaşlar hamsiye doyacak! Karadenizli ünlü sanatçı Recebim ile horon oynayacak.

Akçakoca'da festival var!
6.03.2024 - 12:29
Kaynak: Haber Merkezi
224

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, ilçede hem vatandaşların eğlenceli zaman geçirmesi hem ilçenin tanıtılması hem de esnafımıza katkı sağlamak için ilk kez hamsi festivali yapmaya başlamıştı.

Bu kapsamda geleneksel hale gelen Akçakoca Hamsi Festivali bu yıl da düzenlenecek. Akçakoca halkı ve festival için ilçeye gelecek olan vatandaşlar hem müziğe hem hamsiye hem de yöresel lezzetlere doyacak.Hamsi Festivali’nin bu seneki sanatçı konuğu ise Karadeniz’in ünlü seslerinden Recebim, yerel sanatçılar ve Zeynep Birinci sahne alacak. Recebim sahnede Karadeniz rüzgarını estirirken, vatandaşlar bir yandan bol bol hamsinin tadını çıkaracaklar.

Tüm vatandaşlarımızı ve çevre illerden gelecek misafirlerimizi bekliyoruz.

HAYDE AKÇAKOCA’YA!

FESTİVAL PROGRAMI

Mehter Takımı ve Balık Ekmek İkramı

9 MART CUMARTESİ SAAT 14:00 / YEREL SANATÇILAR / ÇUHALLI ÇARŞISI KUMSAL SOKAK

 

9 MART CUMARTESİ SAAT 15:00 / ZEYNEP BİRİNCİ / ÇUHALLI ÇARSISI KUMSAL SOKAK

9 MART CUMARTESİ SAAT 16:00 / RECEBİM / ÇUHALLI ÇARŞISI KUMSAL SOKAK

Tüm halkımız davetlidir.

 

Akçakoca'da festival var! Ünlü isimler sahne alacak...
Akçakoca'da festival var! Ünlü isimler sahne alacak...

Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar