CHP AKÇAKOCA TEŞKİLATI ANKARA ÇIKARTMASI YAPTI...

CHP AKÇAKOCA TEŞKİLATI ANKARA ÇIKARTMASI YAPTI...
17.03.2021 - 15:24
778

CHP Akçakoca  ilçe örgütü,  CHP’nin Salı günleri düzenlenen TBMM grup toplantısına katıldı. Toplantı sonrası Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve parti yöneticileri ile görüşen heyet, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Ankara izlenimleriyle ilgili açıklama yapan CHP ilçe başkanı Tuğrul Abanoz,  konuşmasında şunları söyledi :

16 Mart günü CHP Akçakoca İlçe Başkanlığı olarak Gazi mecliste gurup toplantısına katıldık. Toplantı sonrası genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na çalışmalarımızdan ve projelerimizden bahsettik.

Kendisinin onaylamasından ve ileriye dönük çalışmalarımızı planladıktan sonra sırasıyla, gurup başkan vekilleri Sakarya milletvekili sayın. Engin Özkoç, Sinop milletvekili sayın. Engin Altay, Manisa milletvekili sayın. Özgür Özel, yerel yönetimlerden sorumlu Ordu milletvekili Seyit Torun, mali işlerden sorumlu Ankara milletvekili sayın  Bülent Kuşoğlu'nu ziyaret ettik.

 Genel başkanımıza sunduğumuz projelerin takibini yapacaklarını dile getirdiler. Kısa zamanda umuyoruz ki Akçakoca da Cumhuriyet Halk Partisi her zaman olduğu gibi yine farklılığını gösterecek. Ne demiştik "büyük işler başarmak istiyorsanız, küçük karıncalar gibi çalışkan olacaksınız" diyerek konuşmasını sonlandırdı


Editör: N. Cingirt