YORUMCU

  • 6.07.2011 00:00

Değerli okurlarım,
Geçen haftaki “ Parlayan Kent Akçakoca” başlıklı yazıma, “Gürol Yaman “sahte isimli bir “yorum “ geldi. Yorumdan daha çok hakaret ve küfür dolu sözler üzerine birkaç kelam söylemek artık farz oldu.

Yamansız yaman Gürol Yaman…
Benim geçmişimi çok iyi bilen Yaman, ben seni geçmişte ne tanıdım nede gördüm. Beraber geçmişten bir örnek ver de bende geçmişte seninle neler yaptığımı hatırlayayım.
Zavallı zihin özürlü Yaman!
Ben Ali Kiremitçi. Geçmişimi çok iyi bilmekteyim. Geçmişte yaptığım yanlışlardan dolayı özeleştirimi de verenlerdenim. Şunu çok iyi bilmeni isterim! İnandığım değerlerden yaşamım boyunca hiçbir zaman ödün vermedim.
CHP’li Yaman ben senin gibi içip içip masa üstündeki sürahiyi deviren devrimcilerden hiç değilim.
Ben “ Parlayan Kent Akçakoca” sloganını hiçbir zaman hiçbir yerde söylemedim.
 Bu şehri parlatmak isteyenlere, parlatmak için cilasını unutanlara yazdım. Demek ki bunlardan biride senmişsin. Gerçek kimliğini açıklayamayacak kadar alçalan Yaman…
Şunu da bilmeni isterim!

1970’li yıllarda ki Ecevit’in CHP’ sinin yönetim kadrolarında görev aldım. O rüzgârda bende vardım. Ama o benim gençlik yıllarımdaki Ecevit’in CHP’sinin bugün, Silivri’deki darbeci Haberlarlar ve Balbayları kurtarmaya çalışan Kılıçdaroğlu’nun CHP’si ile uzaktan yakından alakası yok.

Bugünün dünyasını CHP’nin hiç anlamadığını görmekteyim. Hala darbeleri savunan, statükodan nemalanmaya çalışan CHP’yi savunan zavallı Yaman…

Aman o beynindeki düşünceleri gelecek kuşaklara aktarman için 1920 model düşünceye sahip beyninin kokmaması için salamuraya koyalım ki, yeni nesiller senin ne kadar “ ileriyi ” gördüğünü görsün. Görsün ki, gündüz gözünü kapatıp dünyayı karanlık gören zavallı Yaman.

Bu ülkede senin gibi düşünenler tarihin çöp kutularında artık.
Sanırım Farkındasın, kimlerin kimlere yaltaklık yaptığı yorumunda belli oluyor.
Bilinen bir hikayedir: “ ineğin yalakası kasabın bıçağını yalarmış “ derler…


Not:Parlayan Kent Akçakoca yazıma gelen Gürol Yaman imzalı Email

Gurol Yaman " utanması gereken sen eleştiri yapıyorsun neyin ne olmadığını bilmeden. bu dediklerin dünün Akçakoca’sında varmıydı zurnanın son deliği, azıcık insaf olur azıcık da tahammül yırtınma başkalarına yaranmak için geçmişini bir gözünün önüne getir "
 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar