Üsküdar’da katil geziyor

  • 11.04.2014 00:00

 Evet, Üsküdar’da an itibarıyla elini kolunu sallayan bir katil geziyor, bir de azmettiricisi.

Cinayet 6 Nisan günü sabahın çok erken saatlerinde işlendi.

Maktul asırlık bir çam ağacı. Cinayet elektrikli testereyle işlendi. Testere cinayet mahallinde bulundu. Olay Türkiye’nin hatta dünyanın en güzel sokağında, Salacak Mahallesi İhsaniye İskele Sokak’ta meydana geldi. Tarihî Yarımada’nın en güzel göründüğü noktada. Cinayetin nedeni basit. Sokakta yaşayan birilerinin manzarası devasa ağaç tarafından engelleniyordu. Kimlerin derseniz cevabını bulmak için dâhi olmak gerekmiyor. Büyük olasılıkla fotoğrafta gördüğünüz binada yaşayan birilerinin.

İhsaniye İskele Sokak no 43. Fotoğrafı çekerken esmer bir hanım sesleniyor. “Sokaktan geçenler hep bizi gösteriyorlar, isyan ediyorum” diye giriyor söze. Adı Asuman Şener’miş. Binanın bulunduğu arsada eskiden ahşap bir ev varmış. Asuman Hanım o evde doğmuş. Yani toprak sahibi. “Ben o ağaçla büyüdüm, zabıtayı biz çağırdık. Bu tam manasıyla bir cinayet, babamın tansiyonu çıktı,” diye serzenişte bulunan kadıncağız ağacın daha önce bazı dallarının kesildiğini anlattı. Üst katında yaşayan avukat hanım da savcılığa şikâyette bulunmuş. Birlikte resmini gördüğünüz afişi yaptırıp asmışlar. Üstünde “Bu ağacı kesenler Allahından bulsun” yazıyor.

Tabii ki yapanlar Allahlarından bulsunlar ama bu dünyada da, mahkemeler önünde de bulsunlar. Üsküdar Belediyesi’ni göreve çağırıyorum. Derhal bu cinayeti çözsünler. Çok zor olacağını düşünmüyorum. Başka da bir şey demiyorum.

Önemli not:Teknik nedenlerden ötürü internet sayfamıza köşe yazılarına yerleştirilen fotoğrafları yükleyemiyoruz. Merak edenler gazetemizi alsın J.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Çok Okunanlar

Rant değil belediye yararı

Rant değil belediye yararı

  • 16.11.2022

Resmi İlanlar