Yoğun katılımla aday oldu..

Rıdvan Bilgin Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce Belediye Başkanı aday adaylığı için başvuruda bulundu.

Yoğun katılımla aday oldu..
2.12.2023 - 17:54
Kaynak: Haber Merkezi
158

CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan’ın SKM Başkanlığını yapan Rıdvan Bilgin Düzce Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu CHP Düzce İl Binası’nda yoğun katılımla gerçekleştirdi.

 

Yerel seçimler yaklaşırken belediye başkanlıkları için aday adaylığı başvuruları devam ediyor. 14 Mayıs Genel seçimlerinde, CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan’ın SKM Başkanlığını yapan Rıdvan Bilgin Düzce Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu CHP Düzce İl Binası’nda yoğun katılımla gerçekleştirdi. Programda Bilgin aday adaylığı başvuru formunu İl Başkanı Özcan Dağıstanlı ve Merkez İlçe Başkanı Sinan Doğan’a teslim etti.

Adaylık başvurusunun ardından kürsüye çıkarak açıklamalarda bulunan Rıdvan Bilgin,

 

‘‘Yıllardır hayalim olan doğduğum bu kenti Batı Karadeniz’in yaşanabilir bir markası yapmak için çaba sarf ediyorum ve bunun içinde çalışıyorum. İlimizin sorunlarını çözmek için adayım. Gün Düzcemize sahip çıkma günüdür. Bu kutsal yola çıkmış bulunuyorum ve desteğinizi hissetmek istiyorum. ‘’ ifadelerini kullandı.

 

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar