Düzce adayını böyle duyurdu: Düzce’de bir Sarıyerli…

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Milletvekili Gökhan Zeybek, CHP’nin Düzce Belediye Başkan adayını açıkladı.

Düzce adayını böyle duyurdu: Düzce’de bir Sarıyerli…
11.12.2023 - 20:03
Güncelleme 11.12.2023 - 20:09
Kaynak: Haber Merkezi
284

CHP Sarıyer ilçe binasında partililere seslenen Zeybek, 2019 seçimlerinde büyükşehirlerin dışında kalan 11 il belediyesinin CHP’ye ait olduğunu söyleyen Zeybek, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde bu illerin arasına Düzce’yi katacaklarını söyledi.

DÜZCE’DE BİR SARIYERLİ…
Zeybek, konuşmasının Düzce bölümünde, “ 11 tane il belediyemiz vardı. Bunların yanına katacağımız iller var arkadaşlar. Düzce’yi katacağız, Düzce’de bir Sarıyerli aday oluyor, haberiniz var mı, Rıdvan Bilgin’i Düzce Belediye Başkanı yapacağız” ifadelerinde bulundu.


NEYZEN TEFİK SÖZLERİ AKLA GELDİ: TÜRKÜ YİNE O TÜRKÜ..
Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’in 7 Aralık tarihinde X hesabından yaptığı açıklamada, “Yerel seçimler için aday saptamaya kaynak olması amacıyla seçim çevrelerinin özelliklerine göre örgüt denetiminde önseçim, basit aday yoklaması ve genişletilmiş aday yoklaması yapılacağını” duyurmasına rağmen, süreç tamamlanmadan Düzce’de bir Sarıyerli dediği Rıdvan Bilgin’i açıklaması, aslında CHP’de hiç bir şeyin değişmediğini, aksine Neyzen Tefik’in “ Türkü yine o türkü, sazlarda tel değişti, Yumruk yine o yumruk, bir varsa el değişti!” dizelerini hatırlattı.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar