Perşembe günü belli oluyor..

CHP’de bu Perşembe Düzce ve Akçakoca’nın da içinde olduğu 200’e yakın yerde daha yeni başkan adaylarının isimlerinin kamuoyu ile paylaşılacağı öğrenildi.

Perşembe günü belli oluyor..
19.12.2023 - 14:47
Kaynak: Haber Merkezi
106

Yerel seçimler için 227 bölgede adaylarını açıklayan CHP, aralarında Düzce il ve Akçakoca ilçesinin de olacağı kimi büyükşehirler dahil 200’e yakın yerde daha yeni isimleri duyuracak.

CHP 200’E YAKIN ADAY DAHA AÇIKLAYACAK

Geçtiğimiz hafta düzenlenen PM toplantısının ardından 227 belediye başkan adayı açıklayan CHP’de bu perşembe de PM toplantısı yapılacak. 200’e yakın aday açıklamayı hedefleyen CHP’de son dakikada bir değişiklik olmazsa Düzce ve Akçakoca adaylarının isimleri de kamuoyuyla paylaşılacak.

DÜZCE’DEN 4 AKÇAKOCA’DAN 2 ADAY ADAYI VAR

Bilindiği gibi Rıdvan Bilgin, Dr. Sedat Çeliker ve Azmi Ozan kamuoyuna açıklama yaparak CHP il başkanlığına müracaat ederek CHP’den Düzce Belediye Başkanlığı için aday adayı olduklarını açıklamıştı. Eski il başkanı Semih Çemşit ise aday adaylı başvurusunu CHP genel merkezine yapmıştı.
Akçakoca’da ise 4 kez yarışa katılan bir kez kazanan Fikret Albayrak ile emekli öğretmen Mustafa Yıldız aday adayı olmuştu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar