DEVA PARTİ'SİNDEN OXİJEN'E ZİYARET...

Deva Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Oxijen Medya’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

DEVA PARTİ'SİNDEN OXİJEN'E ZİYARET...
3.06.2021 - 08:51
642

Oxijen Medya’yı ziyaret eden Murat Caymaz ve  Yönetim Kurulunu İslam Keleş ve “Düzce Kulis” programı yapımcıları Nevzat Cingirt ile Erol Tayhan karşıladı. Düzce’de yürüttükleri çalışmalar ve teşkilatlanma süreci ile alakalı konuşan Caymaz, ziyaretlerin sadece seçim zamanı değil, seçim dışında da yapılması gerektiğini belirtti.

Oxijen TV mikrofonlarına açıklamalarda bulunan  Deva Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz , “ Oxijen Medya ailesinin yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ediyoruz. Biz sadece seçim zamanı değil, seçim dışında da ziyaretlerin yapılması gerektiğini savunuyoruz. Bu kapsamda da Oxijen Medya ailesini yerinde ziyaret ettik. Biz Deva Partisi olarak yeni bir siyasi bakış geliştirmek istiyoruz. Sahada yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde  ekonominin çok kötü bir durumda olduğunu ve siyasi liderlerin birbirlerine olan söylemlerinin yanlış olduğunu düşünüyoruz. Siyaset diye kimseyi kırmaya gerek olmadığını söylemek istiyorum. Genel Başkanımız Ali Babacan Yıl sonuna kadar yaklaşık 400’e yakın İlçe’de kongre yapmayı planlıyor. Bunlardan 50 tanesine kadarda Genel Başkanımız katılım sağlayacak. Takvim net değil fakat bana gelen bilgiler bu yönde. Bu katılımlardan bir tanesinin sözünüde Başkanımızdan aldık. Temmuz ayının 2. Yarısında sonra yapılması planlanan Akçakoca Kongremize Genel Başkanımız Ali Babacan’da katılım sağlayacak” Dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar