Burger King Akçakoca'ya Geliyor...

Tüm dünyadaki restoran sayısı 11.000, Türkiye’de ise 70 ilde 600’den fazla olan ve 15 bin çalışanı bulunan Dünyanın en büyük ikinci fast-food zinciri olan Burger King, Akçakoca'ya geliyor...

Burger King Akçakoca'ya Geliyor...
3.04.2021 - 12:56
10127

Ev, ofis ve bahçe mobilyaları alanında ürün yelpazesi bakımından bölgemizin en zengin çeşitliliğine, bunun yanı sıra  en büyük kapalı ve açık showroomuna sahip Akçakoca Sevinç Ticaret'in CEO'su Oğuzhan Sevinç, Akçakoca turizmine çok önemli katkısı olacak bir yatırıma imza atıyor.

Sevinç Ticaret’in yönetim kurulu Başkanı Oğuzhan Sevinç, konum olarak Akçakoca’nın en gözde bölgesi olan Çınar caddesi sonundaki kendi arazisi üzerinde Dünya Markası Burger King Şubesini açmak için çalışmalar başlattı.

ÇEVRE ŞEHİRCİLİK'TEN İZİNLER ALINDI

Uzun zamandır buradaki yerinde bir turizm yatırımı planlayan Sevinç, gerekli görüşmeleri tamamlayarak çalışmalara start verdi. Kendisine ait olan arsasının önemli bir oranını yola terk eden Seviç’in tek katlı, tamamen camekan cepheli estetik bina için gerekli olan belediye ve çevre il müdürlüğünde izinleri aldığı ve Burger King yetkilileriyle de anlaşma sağladığı öğrenildi.

Çınar caddesi sonunda Şok Marketin bitişiğindeki panoramik özelliğe sahip alandaki ünlü fast food markasının işletmenin yaz sezonuna yetiştirilmeye çalışılacağı öğrenildi.


Editör: N. Cingirt