BELEDİYE KENDİ KAZDIĞI ÇUKURA DÜŞTÜ...

BELEDİYE KENDİ KAZDIĞI ÇUKURA DÜŞTÜ...
26.06.2021 - 06:38
Özel Haber
1399

Düzce Belediyesi tarafından başlatılan kent estetiği projesi kapsamında düzenleme yapılan ve inşaat sahası olduğu için araç trafiğine kapalı olması gereken İstanbul Caddesi’nde ki çukura bu kez zabıtalar düştü.

Düzce Belediyesi İstanbul Caddesi üzerinde kaldırım ve yol yenileme çalışması başlattı. Alan inşaat alanı olduğu için inşaatta görevli dışında ki araçların normal şartlarda caddeyi kullanması yasak. Ancak kurallara uymayan bazı vatandaşlar defalarca yol üzerinde bulunan çukurlara düşerek üstüne üstlük tepki göstermişlerdi. Ancak kuralları ihlal ettiklerini anlayınca, şikayetlerinden vazgeçtiler.

Ancak bu kez kurallara en çok uyması gereken ve kurallara uymayan vatandaşları cezalandıran zabıta ekipleri çukura düştü. Zabıta hizmetlerinde kullanılan hizmet aracının çukura düşmesi sonucu etrafta bulunan vatandaşlar ve zabıta ekipleri aracı çukurdan çıkarmak için uzun süre uğraş verdiler.

Vatandaşlar fotoğrafları sosyal medyada paylaşarak "Belediye kendi kazdığı kuyuya düştü" diyerek espti yaptı. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar