Erişilebilir bir hayat inşa edecek

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Kusursuz Kafede bir araya geldiği özel gereksinimli çocuklar için erişilebilir bir hayat inşa edeceğini söyledi.

Erişilebilir bir hayat inşa edecek
5.12.2023 - 11:29
Kaynak: Haber Merkezi
212

3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve AK Parti heyeti Kusursuz Kafe'de, özel gereksinimli bireyler ile bir araya geldi. Başkan Özlü, Özel bireyler için erişilebilir bir hayat inşa etmek için çalıştıklarını belirtti.
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü beraberinde eşi Onur Özlü, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük ve Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz ile birlikte özel bireylerle buluştu. Başkan Özlü, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlenen programda; "Engelli bireylerin hiçbir alanda mahrumiyet yaşamaması bizim çalışma prensibimizdir. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla herkesin ulaşabileceği, rahat yaşayacağı Düzce’mizi inşa etmeye devam ediyoruz" dedi.

 

KUSURSUZ PERSONELE TEŞEKKÜR

Geçtiğimiz hafta İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen "Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi"nin açılışında sahne alarak muhteşem bir dans performansı sergileyen Kusursuz Kafe çalışanlarını tebrik etti. Başkan Özlü; "Aranızda olmak isterdim ancak başka bir programım olduğu için sahne gösterinizi izleme fırsatım olmadı. Orada bulunan bir arkadaşım beni arayarak sizin çok güzel bir gösteri gerçekleştirdiğinizi söyledi. Çok mutlu oldum ve gurur duydum. Sizleri tebrik ediyorum ve çok seviyorum" şeklinde konuştu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar