Özlü müjde verdi, romanlar göbek attı!

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Ağa Mahallesi’ne göbek attıran müjdeler verdi.

Özlü müjde verdi, romanlar göbek attı!
6.02.2024 - 15:52
Kaynak: Haber Merkezi
243

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Ağa Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Özlü’yü mahallede meşale, davul ve zurna ile karşılandı.

Parti bayrakları ile donatılan ve adeta bir miting alanına dönüşen mahalle meydanında, 7’den 70’e coşkulu kalabalığa hitap eden Özlü, “Sizlerden destek istiyoruz. Bizlere destek olun. Bu seçimlerde Ağa Mahallesi’nde sandıkları patlatalım” dedi.

5 yıllık belediye başkanlığı süresince Düzce’nin temel sorunlarını çözme yolunda büyük mesafeler kat ettiklerini anlatan Özlü, çok sayıda önemli projeyi hayata geçirdiğini vurguladı. Mahalle sakinlerine müjdeler veren Özlü’nün, “Bu mahalleye kapalı bir düğün salonu yapacağım. Artık bütün düğünlerinizi kendi mahallenizde yapacaksınız. Hayırlı olsun. İkinci iş olarak, Türkiye’nin en büyük et entegre tesislerini Düzce’ye getirdik. Dünyanın en modern et entegre tesisi ilimizde kuruluyor. Bittiği zaman sizlerden ete ve kasaplığa meraklı olan, sertifikası olan arkadaşlarımızı işe alacağız. Bahçeşehir Site Yönetim Şirketimizin çalışanlarının neredeyse tamamı sizin mahallenizden. Bundan sonra da şirketimizin faaliyet alanı büyüyecek ve sizlerden çalışmak isteyenleri işe alacağız” sözleri büyük alkış aldı.

Özlü ve partililer, davul zurna ve alkışlar eşliğinde geldikleri mahalleden, yine aynı şekilde uğurlandılar.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar