Meclis olağanüstü toplandı

Düzce Belediye Meclisi, ek ödenek ve mülkiyeti Maliye Hazinesine ait Beslanbey Mahallesindeki hisse ile Düzce Belediyesine ait Kültür Mahallesindeki hissenin trampası için olağan üstü toplantı.

Meclis olağanüstü toplandı
19.12.2023 - 07:07
Kaynak: Haber Merkezi
102

Düzce Belediyesi Meclisi, Aralık ayı toplantılarının tamamlanmasının ardından olağanüstü toplantıda başkanvekili Bayram Ali Kubilay’ın başkanlığında bir araya gelirken, ilk olarak bir önceki meclis toplantısının tutanak özeti oylandı.


Tutanak özetinin oy birliği ile kabul edilmesinin ardından geçilen gündem maddelerinde ilk olarak, ek ödenek konulması talebi meclis üyeleri ile paylaşıldı. Yapılan oylamada madde kabul edilirken, ikinci gündem maddesinde ise mülkiyeti Maliye Hazinesine ait Beslanbey Mahallesindeki hisse ile Düzce Belediyesine ait Kültür Mahallesindeki hissenin trampası görüşüldü.

Konuya yönelik yapılan bilgilendirmelerin ardından geçilen oylamada gündem maddesi meclis üyeleri tarafından kabul edildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar