70 mezarlıkta gerçekleştirilecek

Düzce Belediyesi, Ramazan ayının başlamasına sayılı günler kala başta Şehir Mezarlığı olmak üzere il merkezi genelindeki 70 mezarlığın kapsamlı temizlik ve bakım çalışmalarına başladı.

70 mezarlıkta gerçekleştirilecek
6.03.2024 - 07:03
Kaynak: Haber Merkezi
1628
70 mezarlıkta gerçekleştirilecek

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, şehrin dört bir yanındaki rutin bakım çalışmalarının yanı sıra yaklaşan Ramazan ayı öncesinde tüm mezarlıkların kapsamlı ot biçme ve temizlik çalışmalarına başladı.

70 mezarlıkta gerçekleştirilecek

Şehir mezarlığında yabani ot temizliği ile işe koyulan ekipler daha sonra yeşil alanların bakımını ve çim biçme işlemini gerçekleştirdi. Yabani ot temizliği kapsamında çiçek ve ağaçların daha kolay büyümesi sağlanırken, yeşil alanlarında çevre düzenlemesi yapılarak estetik bir görünüme kavuşması amaçlanıyor.

70 mezarlıkta gerçekleştirilecek

Mezarlıkların temizliği ve bakımını yaparak daha sağlıklı ve hoş görünüme kavuşmasını sağlayan ekipler, şehir merkezi genelinde bulunan 70 mezarlığın Ramazan Bayramı öncesinde tamamlamayı hedefledikleri çalışmalarla mezarlıkların daha temiz, sağlıklı ve huzurlu bir ortama kavuşturulmasını sağlayacak.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar