“Bizim tek mevzumuz Düzce’dir”

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, hafta sonunu Düzcelilerle hasbihale ayırdı. 5 yıllık görev süresi boyunca Düzce’den bir gün bile ayrılmayan, kendisine tam zamanlı belediye başkanı olarak tanımlayan Başkan Özlü, belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Millet Bahçesi, Spor Sokak ve İstanbul Caddesi’ni gezdi, vatandaşlarla sohbet etti.

“Bizim tek mevzumuz Düzce’dir”
19.03.2024 - 08:43
Kaynak: Haber Merkezi
196

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, sayılı günlerin kaldığı 31 Mart Yerel Seçimleri’ne yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

“Bizim tek mevzumuz Düzce’dir”

5 yıllık görev süresi boyunca tüm imkanları Düzce’nin dengeli kalkınması amacıyla kullanan ve uyguladığı projelerle 20 yılın işini 5 yıla sığdıran Başkan Özlü, sahada da tam destek görüyor.

“Bizim tek mevzumuz Düzce’dir”

Hafta sonu güzel havayı fırsat bilen AK Parti heyeti Başkan Özlü ile birlikte Millet Bahçesi, Spor Sokak ve İstanbul Caddesi’nde hem vatandaşlar hem de esnaflar ile görüştü.

“Bizim tek mevzumuz Düzce’dir”


Her yaştan vatandaşın kendisine gösterdiği ilgiye teşekkür eden Başkan Özlü, tek tek fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Aileler, çocuklar ve hatta gençlerin selfie yarışına girdiği Başkan Özlü elini sıktığı her Düzceliye aynı soruyu yönelterek ‘Benden bir istediğiniz var mı?’ dedi. Vatandaşların her konudaki önerilerini can kulağı ile dinleyen Başkan Özlü, taleplerin karşılanması konusunda gerekli birimlere talimat verirken şunları söyledi: “Seçimlere artık sayılı günler kaldı.

 

“Bizim tek mevzumuz Düzce’dir”

Demokrasimizin en büyük gerekliliği sandık bizim için çok önemli, bir oy çok önemlidir. Düzce’mizin geleceğini tayin etmek üzere hemşehrilerimizden ricamdır, lütfen sandığa gidin ve oyunuzu kullanın. Bugün görüştüğümüz vatandaşlarımızdan destek istedik, belki şu an siyasi bir ortamdayız ama bu süreç bittiğinde tek amacımız Düzce’mizin her noktasına hizmet götürmek, eser bırakmaktır. Eser belediyeciliği ve hizmet siyaseti demek AK Parti demektir. Ancak belediye hizmetleri herkes içindir, Düzce Belediyesi tüm Düzcelilerin belediyesidir. ‘Ama’sız, ‘fakat’sız şehrimizin her noktasına hizmet etmek de bizim işimizdir. Bizim tek mevzuumuz, Düzce’dir. 31 Mart’tan sonra da Düzce’mizin yükselişinin devamını isteyen tüm hemşehrilerimin desteğini bekliyorum.”


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar