Serbay Akademi Düzce Üniversitesi HRZoneX Etkinliğinde!

Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen HRZoneX Etkinliğinde Serbay Akademi, Düzce Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Serbay Akademi Düzce Üniversitesi HRZoneX Etkinliğinde!
22.12.2023 - 18:22
Kaynak: Haber Merkezi
204

American Life, Arçelik, E-Commint, Onur Ambalaj, Tein Yazılım ve Volta Motor firmaların da katkı sağladığı etkinlikte Serbay Interactive İş Geliştirme Uzmanı Sümeyye Atasever, “Öğrenci Perspektifinden İnsan Kaynakları Yolculuğu” konuşması ile Düzce Üniversitesi İstiklal Konferans Salonu’nda öğrencilikten iş hayatına geçişteki süreçlere yer verdi. 

Üniversitedeki toplulukların öneminden bahseden Atasever, Serbay Akademi ve Serbay Interactive olarak öğrencilerin bu aşamada destekçisi olduklarını belirtti.
Tüm katılımcılara güzel dileklerini ve teşekkürlerini sunan Atasever, konuşmasının ardında Serbay Interactive Bahar Dönemi staj başvuru döneminin 27 Aralık’a kadar devam ettiği söyleyerek Tea-Talk alanında bire bir öğrencilerin sorunlarına cevap verdi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar