İSMETPAŞA ORTAOKULU SATILIYOR!

Düzce merkez Şerefiye Mahallesi’nde yıllardır eğitim veren ve Düzce’nin en eski okullarından biri olan İsmetpaşa Ortaokulu ihale ile satışa çıkartılıyor. Ancak , okul binasının satılması halinde boşaltılacak olması akıllara, burada eğitim gören çocuklar için bina tahsis edildi mi sorusunu getirdi.

İSMETPAŞA ORTAOKULU SATILIYOR!
16.06.2021 - 05:43
1236

Mülkiyeti İl özel İdaresine ait İsmetpaşa Ortaokulu binasının ( bodrum+3 kat) satılması için pazarlık usulü ihaleye çıkılıyor. İhale, 24 Haziran Perşembe Günü İl özel İdaresi Encümen salonunda yapılacak.

İsmetpaşa Ortaokulu’nun arsa ve bina satış işlemi gerçekleşmesi halinde okulun taşınacağı bildirilirken, gayrimenkulün teslimi ile ilgili herhangi bir aksaklık yaşanmayacağı kaydedildi ancak, İsmetpaşa Ortaokulunda eğitim gören öğrencilerin nerede eğitimlerine devam edeceği, yeni bina hazırlanıp hazırlanmadığı merak ediliyor


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Çok Okunanlar

Rant değil belediye yararı

Rant değil belediye yararı

  • 16.11.2022

Resmi İlanlar