Dualar Şehitler için yükseldi

Düzce İl Müftüğü, vatanı uğruna şehit olan Mehmetçikler için "Kur'an-ı Kerim Tilaveti ve Dua Programı" düzenledi. Programda Düzce Valisi Selçuk Aslan ve Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir de hazır bulundu.

Dualar Şehitler için yükseldi
15.01.2024 - 12:29
Kaynak: Haber Merkezi
99
Düzce Valisi Selçuk Aslan, Vatan uğruna Şehadet mertebesine eren kahraman Mehmetçiklerimiz için, Düzce İl Müftülüğünce düzenlenen "Kur'an-ı Kerim Tilaveti ve Dua Programı"na iştirak etti. Vali Aslan, düzenlenen programda "Şehitlerimize Allah'tan rahmet, Aziz Milletimize de baş sağlığı dilerim" dedi.

Aslan'ın düzenlenen programda Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir de eşlik etti. 

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, "Vatanımız uğruna şehadet mertebesine eren kahraman Mehmetçiklerimiz için, İl Müftüğümüzce düzenlenen “Kuran-ı Kerim Tilaveti ve Dua Programı”na katıldık. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Aziz Milletimize baş sağlığı dilerim." açıklamasında bulundu. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar