Vali Aslan Akçakoca’da

Perşembe günü Akçakoca’ya gelen Düzce Valisi Selçuk Aslan ilçe genelinde çeşitli temaslarda bulundu.

Vali Aslan Akçakoca’da
19.01.2024 - 10:03
Kaynak: Haber Merkezi
126

Çeşitli incelemelerde bulunmak için Akçakoca ilçesine  gelen Düzce Valisi Selçuk Aslan, Orhangazi Halk Eğitim Merkezi ile, Hasançavuş, Uğurlu, Esmahanım, Dilaver ve Davutağa köylerini ziyaret etti. Aslan ayrıca OSB yönetim kurulu toplantısına katılarak başkanlık yaptı.

İlk ziyaretini Orhangazi Halk Eğitim Merkezi'n yapan  vali Selçuk Aslan, devam eden yağlıboya, okuma yazma, müzik, piyano, rölyef, çocuk gelişimi ve bilgisayar kurslarına katılan kursiyerlerle sohbet  ederek başarılar diledi.

Ardından Hasançavuş, Uğurlu, Esmahanım, Dilaver ve Davutağa Köylerini ziyaret eden Vali Selçuk Aslan, muhtarlar ve köy halkıyla bir araya gelerek sohbet etti.

Son olarak Akçakoca Demir Çelik OSB Yönetim Kurulu Toplantısına başkalık eden Vali Aslan, OSB çalışmaları ve gelinen son aşama hakkında bilgi aldı. Toplantıya TSO Başkanı Mehmet Pazvant, YK üyesi Hüsnü Koç ve Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar