Şerifoğlu: “ Cumhurbaşkanımızın takdirlerine mazhar olduk “

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Funda Sivrikaya Şerifoğlu , Cumhurbaşkanı Abdullah Gülün, Üniversite ziyaretini değerlendirdi. Rektör Şerifoğlu, "Cumhurbaşkanımızın takdirlerine mazhar olduk" dedi.

Şerifoğlu: “ Cumhurbaşkanımızın takdirlerine mazhar olduk “
10.01.2012 - 18:36
17465

 Düzce Üniversitesi Senato toplantısı öncesi basın mensuplarına Cumhurbaşkanı Gül'ün Düzce ve Üniversite ziyareti ile ilgili bilgiler veren Şerifoğlu, “ Sayın Cumhurbaşkanımız Düzce Üniversitesi'ne gelerek rektörlük binamızı hizmete açtı. Daha sonra basına kapalı olarak bizden brifing aldı.”

 Rektör Şerifoğlu, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, Düzce Üniversitesi'nin gelişiminden çok memnun olduğunu işaret ederek "Cumhurbaşkanımızı üniversitemizde ağırlamaktan büyük onur duyduk. Üniversitemizde yapılan projeleri kendisine bir sunumla anlattık. Zaten Sayın Cumhurbaşkanımız projelerin bir kısmını takip ediyordu. Kendisinin takdirlerine mazhar olduk. Yapılan çalışmaları çok beğendiğini söyledi. Bu vizyonun Üniversite ve Düzce için çok önemli olduğunu ifade etti" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (44)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  21.01.2012 20:27

  birde yöneticisi olduğun üniversite üniversite öğretim üyelerinin taktirini kazanıp 54 oy almasaydınız olmazmıydı. Kendinizi kontrol edin ve nerde hata yaptığınızı bulun lütfen.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  16.01.2012 22:32

  bana göre o bayanın işi zor. süpriz bir aday çıkacak. yönetimdeki isimler her zaman yıpranır. hiç yıpranmamış olacak bir isim.o süpriz isimde yönetime çooook yakın ormanda biri olabilirmi? bakalım görelim.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  16.01.2012 22:21

  bana göre o bayanın işi zor. süpriz bir aday çıkacak. yönetimdeki isimler her zaman yıpranır. o süpriz isimde ormanda şu an danışmanlık yapan biri olabilirmi? bakalım görelim.hiç yıpranmamış olacak.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  16.01.2012 00:19

  Bir duyuma göre yönetimdeki bir bayan İstanbulda Ak partili bir belediye başkanına aracı göndererek bir sonraki dönemde rektör olmak istediğini bunun için destek olmasını istemiiiiiş.detayların hepsi varda şimdilik bu kadar.

 • abuzer beye
  abuzer beye
  13.01.2012 15:07

  Abuzer demiş ki: Rektör hanım alnının akıyla,bileğinin hakkıyla görev süresini tamamlayacak.Ondan sonra alın üniversitenizi başınıza çalın.tepe tepe kullanın. Bu sözden de anlaşılacağı gibi, şu anda rektörhanımı savunanlar, üniversitenin tepe tepe kullanılacak bir yer olduğunu düşünen ve üniversiteniz diyerek aslında kendilerinin üniversiteyi sahiplenmediklerini gösterenlerdir. Bilmiyorum acaba AbuzerBey dediklerimi anlayabiliyor mu. Bizim sözümüzün gücü söylediklerimizin doğruluğundan geliyo

 • abuzer VE YAWNDASLARI
  abuzer VE YAWNDASLARI
  13.01.2012 00:05

  Sukurler olsun ki sonunda: TAKUNYALILARDAN ALINAN TEBRİKLERLE AVUNACAK, KORUMAYA ALINAN KUSLAR KADAR AZINLIK kaldınız...Ama cok sukur sızlerıde YA ADAM ETTİK: ya da ADAMMIS GİBİ DAVRANIYOSUNUZ...Sizi gidi TAKİYYECİLER SİZİ...

 • AZICIK NEFES
  AZICIK NEFES
  12.01.2012 01:01

  Duyduğuma göre rektör çok fena sıkıştığı için azıcık nefes almak istiyor, sağda solda reklam yapıyormus. Ayrıca hiç te iddia ettiği gibi lütuflara mazhar olmamış. Foyası meydana çıkmış anlıyacağınız. haber sağlam kaynaktan...

 • sadece neticeye bakanları anlayışla karşılıyoruz
  sadece neticeye bakanları anlayışla karşılıyoruz
  11.01.2012 23:30

  haticeye değil neticeye bakanlar, hedefe giden her yolu mübah görenlerdir. bu noktada her ne kadar benimsemesek te arkadaşların tercihlerine ve düşünce tarzlarına saygı duymaktan başka seçeneğimiz yok. Bizler gibi doğruluktan dürüstlükten taviz vermeyen, yalan dolan bilmeyen, fitne fesada bulaşmayan, yalakalık yapmayan, akçeli işlerde kılı kırk yaran, kul hakkı gözeten insanlar sadece neticeye değil, bu yoldaki herbir çakıl taşına dikkat etmek zorundadır. bunları herkesin anlamasını beklemiyorz

 • A-buldo-zor
  A-buldo-zor
  11.01.2012 20:04

  Yalan sizlerin azığınızdır, hayatım. İhtiyatlı kullanın, yatsıya az kaldı.

 • Abuzer
  Abuzer
  11.01.2012 16:14

  Sizi gidi yalancı pehlivanlar sizi. Ben haticeye değil neticeye bakarım canım neticeye...

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  11.01.2012 15:56

  yenilen sizsiniz Abuzer ve yandaşları. sonuçlar ortada. %25 oy. sahada yenildiniz, tuş oldunuz, herkes de izledi. ama hakem sizi galip saydı. gerçek yenilen sizsiniz. bi de Osman Pamukoğlu birinden atıfla bir söz söylemişti: "yenilgiyi kabul etmediğiniz sürece yenilmezsiniz. yenilgiyi kabul etmeyin." yenilgiyi kim kabul etmiş ki? gün ola, harman ola. analar ne yiğitler doğurmuştur. herkes yumuşakça değildir. kemikli birilerine toslarsınız, dağılırsınız. Allah herkese hakettiğini versin. Amin.

 • Vaaaay beee
  Vaaaay beee
  11.01.2012 15:29

  Ne günlere kaldık yaa? Ne ÇYDDDsi? Yuh artık be. Rektör de ÇYD üyesi mi olurmuş? Bunu Cumhurbaşkanı duymuyor mu? Mustafa İSEN nerede? Nerede Yaşar YAKIŞ?

 • ÇYDDD
  ÇYDDD
  11.01.2012 15:19

  Alnının akıyla? Bileğinin hakkıyla? Kargaları çağırın çabuk üleeeyyyynnn! . . . . Alın yazısı deseydin tamamdı, ammaaa bileğinin hakkı? . . . . . . Şimdi iyi oku: Üniversiteyi, herhangi bir devlet kurumunu tepe tepe kullanan varsa şayet, fitneyi de fesadı (fs-adı? yok yok, tesadüftür yaauuuv) da aynı zevat iş-güç edinmiştir. Sen gel bizim ÇYDDDDDDye üye olmaya bak, beni dinle canım sen. Bak burs dağıtırız tomar tomar. Düzcede de şubemiz var,bir de başkanımız...

 • Abuzer
  Abuzer
  11.01.2012 14:47

  işiniz gücünüz fitne fesat.ölüler üzerinden iş tutmayı bir kenara bırakın artık.insan olan insana bu tutumlar yakışmaz. yenilgiyi kabul edin artık.Rektör hanım alnının akıyla,bileğinin hakkıyla görev süresini tamamlayacak.Ondan sonra alın üniversitenizi başınıza çalın.tepe tepe kullanın.

 • ÇYDDD
  ÇYDDD
  11.01.2012 13:19

  Hoca neden 2011deki adaylık bildirgesinde ÇYDD üyeliğini yazmadı? Hoca ÇYDDye üyedir. Ne var? ÇYD derneği PKKlı gençlere burs vermiş olabilir. Ne var bunda? Adamların bursa ihtiyacı olmuş olabilir. Bu arada hristiyanlık misyonerliği de yapmış olabilir bu dernek. Ne var la bunda? NE VAR BUNDA DEDİM SİZE? .... Not: La abuzer, sen gir la bu ÇYDDye. R olursun bak.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  11.01.2012 12:58

  Sayın CB, rektör hanıma ne demişki taktirlerine şayan olmuşlar. Ulusal bsında rezil olmalarınımı anlatmış, yoksa arıcıktaki başarılarınımı anlamış. Tıp fakültesi sayesinde akademik yayındaki başarıyımı anlatmış. Yayında ülkede öneme sahip olmasına vesile olan tıp fakülteleri hocalarına nasıl mobbing yapılır onun birifingin mi taktir etmiş. Yoksa liyakatsiz yalaklar ile nasıl iş cevrilir, basın nasıl satın alınılır onun başarısın taktirinimi almış..

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  11.01.2012 12:03

  Cumburbaşkanımız demiş daha dünlerde bunu istemeyüzüüükkk diye imza toplayan bu değil mi?

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  11.01.2012 12:03

  Cumburbaşkanımız demiş daha dünlerde bunu istemeyüzüüükkk diye imza toplayan bu değil mi?

 • yolcu
  yolcu
  11.01.2012 11:02

  bu palvraları çok duyduk

 • düzceli M
  düzceli M
  11.01.2012 09:51

  bu haberden ne anlamalıyız. cumhurun başı ünv. de masanik heykelleri destekliyormu yani. tıpta yaşananlarıda destekliyor öylemi. ben bu işten hiç bir şey anlamadım.

 • Abuzer
  Abuzer
  11.01.2012 09:37

  ben boş konuşmuyorum.Boşa kürek çeken sizsiniz.Hala rektör hanımı yıkmanın peşindesiniz.Yanınıza bir de vekil almışsınız adamın işi gücü üniversite,üniversite ile yatıyor üniversite ile kalkıyor.Yahuuu kardeşim senin başka işin yok mu? Sen,sadece Bünyamin Dikicinin vekilimisin? Ben Düzce vekiliyim diyorsan gereklerini yerine getir. Bırak yakamızı. " yağlı kuyruğa " gelince.. Onu kimlerin tuttuğu okadar çok belliki

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  11.01.2012 09:32

  Tıpa bak TIP bile korkar

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  11.01.2012 09:26

  SELİMMMMMMMMM ben henüz oy vermedim AMA sen % 90 larla gözlerin kıpkırmızı olmuşsun Akıllı ol da AKLI SELİM desinler

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  11.01.2012 07:55

  sayın cumhur başkanının taktirlerine mazhar olduğunu söyleyen F.S. nın kendisi. Keşke biz de bunları Cb nın ağzından duyabilseydik. Basına kapalı görüşme yapıldığına göre sayın cb da F.S nın gövde gösterisi yapmasını istemedi herhalde.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  11.01.2012 00:30

  Sayın CB, Mümtazer TÜRKÖNEYİ atadığı kurumdan bir haftasonra istifasını istedi, o da ben CB nını sıkıntıya sokmamak için istifa ediyorum dedi. CB nın hata yapmayacağını düşünenler geçen hafta yaşanan bu örneği araştırsınlar yeter. Aradaki tek fark TÜRKÖNE nin onurlu bir kişi olmasıdır. Kendi istifa etti Her makam yanılabilir. her yerde yalancılar ve sahtekarlar bazı menfaatler karşılığı karar vericileri yanıltabilir bu yanlış karar verenlerin değerini düşürmez, yeterki yanlışta israr etmesinler.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  11.01.2012 00:25

  başkasına boş konuşuyor derken kendisi boş konuşmadığına ve gecenin bir vaktinde uykuları da kaçtığına göre Abuzer yağlı bir kuyruk tutuyor galiba..

 • Abuzer
  Abuzer
  11.01.2012 00:19

  Boş konuşuyorsunuz boooş.Devletin tepesindek sayın cumhurbaşkanımızdan daha iyi mi biliyorsunuz.Bünyamin Dikici dediğiniz adamın çapı ne ya allah aşkına.Koca TC devleti başka adam mı bulamadıda onu atayacaktı Düzce Üniversitesine. Güldürmeyin adamı.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  11.01.2012 

  Cumhurbaşkanın takdirine mazhar olanlar bir de üniversitedeki öğretim üyelerinin takdirine de mashar olsalardı hezimete uğramazlardı. O zamanki başarı söylemleri ne kadar doğru ise bugün yapılan tespit o kadar doğrudur. İlkinin yalan olduğu ortaya çıktı. Şimdiki söylem bakalım ne zaman anlaşılacak.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  10.01.2012 23:53

  Sayın Şerifoğlu hayranlarına sormak isterim Madem bu kadar iyiydi, şimdi yanında olanlar niçin seçimde yanında olmadılar, Bu hocamız niçin %20 destek bulabildi. Bu kadar kıymetli idiyse neden karşılarına aday çıkardılar, kapı kapı dolaşarak rektörü kötülediler, Orman Fakültesinde neredeyse yumruk yumruğa kavga aşamasına geldiler. Ne değişti. Nasıl hidayete erdiler, makam bu kadar mı tatlı geldi. Sayın rektör insanların açıklarını ve zaaflarını çok iyi yönetiyor. para makam uçkur, hepsini biliyor

 • ne yapmadı
  ne yapmadı
  10.01.2012 23:42

  Değer tüketti, üretemedi Alanlarında kaliteli öğretim üyelerini kurumda tutamadı Fitne üretti, fesat üretti, hoşgörü üretemedi Siyasetle iyi geçinemedi Merdiveni adam sandı İdari personelin desteğini kazanamadı, Sahte gülücüklerle başarısızlığını örtüp kimseyi kandıramadı Kampüs alanını öğrenci ile dolduramadı Cumhurbaşkanını kandıramadı (C.B. her gittiği mekana Anadolu ajansını ve TRT yi mutlaka alır, Düzcede Rektöre şov fırsatı vermemek için özeelikle almadı, bir tek film görüntüsü çekilmedi

 • Rektör ne yaptı
  Rektör ne yaptı
  10.01.2012 23:30

  Üniversiteyi üniversite yapan senatoyu dağıttı. Başarılı idarecilerin hepsini yanından uzaklaştırdı Savcılıklarda onlarca soruşturması olanları akladı Siyasetle kavga etti, onları dizayn etmeye kalktı Öğretim üyelerine gereksiz soruşturmalar açtırdı Üniversite ödeneklerini öğrencisiz boş binalara aktardı Havuz yaptı su bastı, derslik yaptı çatısı aktı Üniversiyeyi ulusal basında rezil etti Kampüsü masonik figürlerle donattı Akademisyenlerin çalışmalarını, emeklerini çaldı

 • Abuzer
  Abuzer
  10.01.2012 23:05

  Ben haticeye değil neticeye bakarım arkadaş.Sayın Cumhurbaşkanımız Şerifoğlunu rektör olarak atadı mı,atadı.Sen daha neyin peşindesiniz yahuuuu.Bırakın bu mavraları.Onu külahıma anlatın.Karnım tok,yemezler canım...

 • SEÇİM?
  SEÇİM?
  10.01.2012 22:37

  Sayın R.F.S bir önceki yönetimde üniversiteyi sırtıında taşıyan ve gece gündüz demeden çalışan akademik personel ve yöneticileri küstürüp yanından uzaklaştırdı.Kendisi de B. Ü derece ile bitirmesi dışında hiçbir başarısı bulunmamaktadır. Zaten yönetim ve akademik tecrübesi de yoktu. AMA TEKRAR ATANDI (SEÇİLMEDİ)AGRESİF VE SALDIRGAN OLMASININ NEDENİ SEÇİLMEYİP ATANMASIDIR. BAŞKA NEDEN YOKTUR. BUNU HIRS VE KİNLE GÖTÜRECEK AMA NEREYE KADAR ?

 • Anlayana
  Anlayana
  10.01.2012 22:42

  Arka fonda Safinaz hanımda rektörünün ne kesiyorbeeee! yağcılık dediğiniz bukadar olur.

 • Abuzer
  Abuzer
  10.01.2012 22:36

  Sayın Cumhurbaşkanımız üniversiteye gitti mi.Rektörlüğün kurdelasını keserken yanına o çok sevdiğiniz ibrahim hocanızı çağırdımı,kurdelayı onada kestirdi mi.yahuu siz hala insan yüzüne nasıl çıkıyorsunuz.İşinniz bitti be sizin.İşiniz gücünüz saat gibi işleyen kurmun dişlilerini bozmak,ele güne Düzceyi rezil etmek.Artık oturun oturduğunuz yerde

 • Doğruluk nedir?
  Doğruluk nedir?
  10.01.2012 22:15

  R.F.S basına çıkıp insanların gözünü boyamaya çalışıyor doğruları konuşmuyor. İşine nasıl gelirse öyle konuşuyor.Ama yakında bütün foyaları çıkacak o zaman nasıl insanların karşısına çıkacak merak ediyorum.

 • Nezaket sözleri
  Nezaket sözleri
  10.01.2012 22:10

  Rektör hanımın, kamuoyu önünde nezaketen söylenen protokol sözlerinden başka dayanağı kalmadı mı acaba? Cumhurbaşkanının skandalları taktir ettiğini sanmam

 • eKol
  eKol
  10.01.2012 21:31

  Sayın BASBAYAN TÜRKAN ABLASININ dusuncelerinide anlatsaydı CUMHURBASKANINA, TÜRKAN ABLASININ insanların ÖZEL HAYATLARI DAHİL herseylerine karıstıgını, yönetme olgusunu AYAKKABISINI DISARDA CIKARANLARIN BU ÜLKEYİ ASLA YÖNETEMEYECEKLERİNİ.vb...ANLATSAYDI acıkyüreklilikle...yoksa su an VESAYET TARAFLARI GİBİ ÖLÜ NUMARASI YAPIP ABA ALTINDA ÜLKE YÖNETMEYE DEVAM MI EDECEKLER,,,yazık memleketimin üniversitesine...KADROLU YORUMCULAR CABUK YERİNİ ALMIS yorum yapmakta...kaçıracagınız bir sey mi var yoksa!

 • taktir ederiz
  taktir ederiz
  10.01.2012 21:11

  Sayın rektörümüzü, hakkında onlarca soruşturma olan birisini koruyup kolladığı için, ona profesörlük hediye ettiği için, tıp fakültesini gastroenterologsuz, hematologsuz, beyincerrahsız, kalp damarcerrahsız, bıraktığı için, üniversite idaresini kalitesiz, liyakatsiz, aklı kıtlara bıraktığı için, üniversienin her tarfını masonik heykellerle süslediği için, kendisini sevenleri bile kendisinden uzatklaştırdığı, hatta nefret eder duruma getirdiği için, taktir ve tebrik ederiz.. daha çok varda neyse

 • selim
  selim
  10.01.2012 21:11

  sen kendine bak efendi.kim yaltaklanmış onu söyle.adam ol adam.bir görüşün varsa söyle.dedikodu yapma.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  10.01.2012 20:56

  Selim yazmış aklı selim olarak İSTEMEZÜK leri diye. İstemüzklerin imzalarını da yazacak di mi SELİMCİK. Sonrasında da yaltaklanmakları da yazacak.

 • Takdire mazhar ???
  Takdire mazhar ???
  10.01.2012 20:28

  Kapalı kapılar ardında neler olduğunu iyi biliyoruz :-) Kendinizi yormayın rektör hanım artık sizi iyi tanıyoruz. Günü geldiğinde arkanızda duranı orada bulabilecekmisiniz acaba? Sadece onu merak ediyoruz.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  10.01.2012 18:48

  Hizmete devam sayın rektör

 • selim
  selim
  10.01.2012 18:43

  Saygılar rektör hanım.Siz işinizi yapmaya devam edin. Bu vatandaş kimin ne olduğunu çok iyi biliyor.Biz sizin çabalarınızın iyi niyetli çalışmalar olduğunu görüyoruz. Tarih kitapları bir sizi ve bilcümle " istemezükçüleri " de yazacak.

Resmi İlanlar