Şerifoğlu’ndan çalışan gazeteciler gününde çok anlamlı ziyaret

Düzce Üniversitesi Rektörü Funda Sivrikaya 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Gününde Analiz Gazetesi’ne çok anlamlı ziyarette bulundu.

Şerifoğlu’ndan çalışan gazeteciler gününde çok anlamlı ziyaret
11.01.2012 - 14:32
13247

  Analiz Gazetesine tam kadro çıkarma yapan Düzce Üniversitesi Rektörü  Funda Sivrikaya,  ve ekibinde Düzce Üniversitesi Senato üyeleri Prof Dr.İsmail Ercan,Prof.Dr.Safinaz Ataoğlu,Prof.Dr.İlhan Genç,Prof.Dr.Süleymen Akbulut,Prof.Dr. İdris Şahin, Yard.Doç.Dr.Talat Bahçebaşı,Doç.Dr.Öner Abidin Balbay ve Sivrikaya’nın baş danışmanı Doç.Dr.Recep Özmerdivenli yer aldı.

 Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 10 Ocak çalışan gazeteciler günü münasebetiyle yapılan ziyarette  Analiz Gazetesi’nin yayın danışmanlarıda hazır bulundu.Rektör Sivrikaya Analiz Gazetesi’ne yaptığı ziyarette Düzce Üniversitesi’nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün üniversiteye yaptığı ziyaret başta olmak üzere Rektör Sivrikaya Düzce Üniversitesi’nin çalışmaları hakkında gazete yönetimine bilgi verdi.

Yaklaşık bir saat süren  ziyaretin anısına, Analiz Gazetesi sahibi Murat Albayrakoğlu rektör Sivrikaya’ya bir plaket verdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (13)

 • aşağıdaki yorumcuya ilavaten
  aşağıdaki yorumcuya ilavaten
  16.01.2012 22:24

  bana göre o bayanın işi zor. süpriz bir aday çıkacak. yönetimdeki isimler her zaman yıpranır. o süpriz isimde ormanda şu an danışmanlık yapan biri olabilirmi? bakalım görelim.hiç yıpranmamış olacak.

 • Adam olmak
  Adam olmak
  16.01.2012 20:43

  Ş.D ne kadar derin bilemem ama adam olmadığını herkes görmüş oldu. Üstelik bir öğretim üyesine yalan söylemek ve iftira attığına şahit olduktan sonra adam olmadığını düşünüyorum. Yazıklar olsun. Üç kuruş menfaat için düştüğü durumlara bakın.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  16.01.2012 00:23

  recep hoca çok kenarda kalmışsınız. Sişze yakışmamış. Bu bizim alıştığımız şekil diiil.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  16.01.2012 00:20

  Bir duyuma göre yönetimdeki bir bayan İstanbulda Ak partili bir belediye başkanına aracı göndererek bir sonraki dönemde rektör olmak istediğini bunun için destek olmasını istemiiiiiş.detayların hepsi varda şimdilik bu kadar.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  16.01.2012 00:07

  ekip müthiş. recep,şerif,adnan,ismail. ekip kusursuuuuuz.bunların üniversitede tabanı nedir aceba? ne kadar sevilirler? bilen varmı.

 • Ş.D.e yazık diyene
  Ş.D.e yazık diyene
  14.01.2012 17:01

  Adamlık zor zamanda kişi çizgisinden sapmayınca anlaşılır. Her insan aynı kalitede olmak zorunda değil. Hayıflanmaya değecek birisi değilmiş. Sadece numara yapmayı bırakması lazım, artık tanıyoruz kendisini, kaç karatlık olduğunu görmüş olduk, testi geçememiş bir derin kişi imiş kendileri..

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  13.01.2012 08:58

  baş örtülüyü zedelenen imajını düzeltmek için oraya koydurmuş herhalde.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  12.01.2012 18:32

  bu rektör çok akıllı kadın.Helal vallahi 11.01.2012 - 15:00:27 BU ARKADAŞ SANIRIZ REKTÖRÜN BASINI NASIL KULLANDIĞINI TEYİT İÇİN YAZMIŞTIR. GERÇEKTEN AKILLI HEM ZIR AKILLI Kİ BUNU TEYİT EDENLER DE TAM MAZHAR OSMANLI.

 • Derin hocaya bakın hele...
  Derin hocaya bakın hele...
  11.01.2012 23:10

  Vaaay kırmızı kitap okuyan derin hoca da oradaymış. B.D.den bir ton farklısın diye kendini nerelere attın, düştüğün durumun farkında bile değilsin. Sen ilmi sadece taşıyorsun (ne demek istediğimi gayet iyi anladın). Fotoğrafta olduğu gibi sana izin verildiği kadar ancak böyle arkada biryerlerden kafayı uzatmaya yırtınırsın sen. Ş.D. SANA YAZIKLAR OLSUN DİYORUM SADECE...

 • üniveriteli
  üniveriteli
  11.01.2012 16:17

  ee burası kalmıştı ama özellikle armutçunun ya yandaşlarını seçiyor ya da armutçunun akrabalarını ne hikmetse. Üzüldüğümüz şey nedir biliyormusunuz. Bu gastericelerin yaşam süreci okuyucusuyla gerçekleşir. Rektörün havası da devletin parasıyla ölçülür. Şimdi gastronitlere soralım üniversitedeki olayları bile bile hiç tavır koymamanız demek halkla ve okuyucularınızla dalga geçmek anlamını taşımaktadır. Okuyucu cebinden gazete alırken halk kesesinden vergisini vermektedir. Her ne yalakalıksa

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  11.01.2012 16:14

  süper bağlamacı, yumuşatmacı. üstüne yoktur. pireyi deve yapıp show yapar. öyle pazarlamacı ki başarısızlığı başarı gibi pazarlar, dışardakileri inandırır. başkalarının yayınlarından kendine pay çıkarır, pazarlar. sonra da onları aforoz eder, çizer. bakalım mum ne kadar daha yanacak?

 • Meraklı
  Meraklı
  11.01.2012 16:06

  Funda hanım bazı basın-yayın organlarına temsili bir katılımla giderek Analiz gazetesine tam kadro çıkarma yapması oldukca manidar görünüyor. Fotoğraflara bakılırsa bu ziyaretten en çok memnun olanın da Recep Merdivenci olduğu açıkça görünüyor.Niye acaba!!!!!!!!!?

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  11.01.2012 15:00

  bu rektör çok akıllı kadın.Helal vallahi

Resmi İlanlar