YÖK, Memursen’in verdiği mücadeleyi haklı buldu

Düzce Tıp Fakültesi Kadın hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Doç. Dr. İsmail Özdemir , taciz iddiasıyla hakkında açılan davayla başlayan hukuki sürecin ardından YÖK disiplin kurulu tarafından görevden alındı. Öğretim üyeliği görevinden men edilen Özdemir, Düzce Üniversitesi ile ilişiği tamamen kesildi.

YÖK, Memursen’in verdiği mücadeleyi haklı buldu
7.02.2012 - 12:24
59943

 

MEMURSEN’in çabaları ile  gündeme taşınan, Düzce yerel basını ve yaygın medyada “ Düzce Üniversitesi’nde tacizci doçent “ haberleri ile uzunca bir süre  gündemde kalan “ tacizci doçent “ skandalına son noktayı YÖK disiplin kurulu koydu. YÖK, İsmail Özdemir’in üniversite ile olan ilişiğini kesti. YÖK disiplin kurulu da Özdemir'in öğretim üyeliğinden ihracı talebiyle soruşturma başlatmıştı. Soruşturmanın ardından YÖK Disiplin Kurulu İsmail Özdemir’i öğretim üyeliğinden ihraç etti. Düzce Üniversitesi ile ilişiği tamamen kesilen Özdemir nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor.

 

Bilindiği gibi, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Doç. Dr. İsmail Özdemir hakkındaki iddiaların ardından Savcılık 16 ayrı suçlamayla soruşturma başlatmış,  Düzce Tıp Fakültesi dekanlığı oy birliği ile Özdemir'i Ana Bilim dalı Başkanlığından almıştı.

 

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı’nın oy birliği ile aldığı karara rağmen Düzce Üniversitesi Rektörü Funda Sivrikaya İsmail Özdemir arkasında durarak aylarca onu savunmuştu, Rektör Sivrikaya bununla da  yetinmemiş, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi için açılan profesörlük kadrosuna İsmail Özdemir’in atanması sağlamak için adrese teslim özel şartname hazırlatmıştı.

Bütün bu gelişmelerden sonra Rektör Sivrikaya'nın, YÖK'ün bu kararından sonra nasıl bir yol izleyeceğini merak edilirken önümüzdeki günlerde İsmail Özdemir ile ilgili kamuoyuna açıklama yapması bekleniyor. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (85)

 • Gerçekten Derin Devlet 2
  Gerçekten Derin Devlet 2
  9.05.2012 16:54

  Recep Özmerdivenli yüksekokul müdürlüğünden ayrıldığında herkes Yargıtay tarafından cezası onandığı için Rektör böyle uygun gördü zannediyordu. Öysa gerçek daha farklıymış; Rektör danışmanlığı, Dekan yardımcılığı, anabilimdalı başkanlığı nedeniyle vakit bulamadığı için (hem İsmail Özdemiri kurtarmak hem de bu konuda ifade verenler hakkında soruşturma açtırmak için Dekanlık yazılarını incelemekten) ayrılmış. Evrakla ilgili bir meseleden dolayı da bir çalışanın çalışma yeri değiştirilmiş. Yaaaaaa

 • Gerçekten Derin Devlet
  Gerçekten Derin Devlet
  9.05.2012 10:34

  Derin devlet diyorlardı da ben dahil hiç kimse kale almıyordu. Meğer gerçekten çok derin devletmiş. Hükümet illegal işleri, mafyayı, yasadışı dinlemeleri, fişlemeleri ortadan kaldıracam diye dursun; Düzce Jandarma komutanı görevinden alınadursun, haalaa Üniversite yönetimi kimin odasına kimler giriyor diye hastanede kameraları takip ediyor. Üniversiteye kimin alınacağına liyakata göre değil; Bünyaminci olup olmamasına göre karar veriliyor.

 • helal olsun
  helal olsun
  9.05.2012 08:54

  MEMUR SEN İ BU OLAYA SESSİZ KALMAYANLARI TEBRİK EDİYORUM

 • -
  -
  2.05.2012 13:38

  YÖK ten Allah razı olsun

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  13.02.2012 07:22

  Yine Ulusaldayız. Neden gündeme geldiyse. "http://www.memurlar.net/haber/217631/" Koltuk kavgası mı mobbing mi? 13 Şubat 2012 07:10 Yalanlarını sıralamış REKTÖR ŞERİFOĞLU: İFTİRA KAMPANYASI Rektör Prof. Dr. Şerifoğlu, hakkında açılan mobbing davasıyla ilgili "Beni yıldırmak istiyorlar. Burada, kişinin yaptığı usulsüzlüklerle ilgili kurumun başlattığı soruşturma söz konusu, benim değil.Bu tür bir iftira kampanyası yapılacağını bekliyordum. Mobbing kavramı ne yönetim tarzımla uyuşan birşey,demiş

 • hehe
  hehe
  12.02.2012 17:05

  işte bu kardeşim. bu. bi konuşmayla biter dedim. ama yine de konuşulmayan şeyler var. ağza sağlık. selamlar paydaşlarıma. face to face

 • R-pocket
  R-pocket
  11.02.2012 19:00

  Evet, R-"b"ocketimiz sonunda Feminen makamdaki sabah çayından kovulmadan sonra 2. makamı aldı:Safo-2. . . Öğrenciler arasında "kasap" olarak nam salan tıpla ve bilimle alakasız adamımız aslında tam manasıyla bir istihbaratçıdır. Yaptığı en iyi iş bir kurumda "kim kimle beraber,ve ne kadar beraber, kimin düşüncesi ne yönde, kimlerle menfaat eksenli bileşke kurulabilir" sorularının cevaplarını bulmak,bunları Masona yetiştirmek.Tabi 2.si de Ba(n)doda çalışmak, trompet çalmak, davullara vurmak...

 • R-pocker
  R-pocker
  11.02.2012 18:53

  Yorumunuzu Giriniz...

 • nıstık
  nıstık
  10.02.2012 19:13

  herşey tamam oh istediğimiz gibi diyorsunuz değilmi paydaşlarım, ortak aklımız bize yeter, ama hayatta noktalarda var be,, hani küçümsediğiniz cümle bitiren cinsten, başlıkla arasında kalmayın sakın dikkattt

 • Dekan Yardımcımız
  Dekan Yardımcımız
  10.02.2012 18:55

  Recep bey üstün hizmetinin karşılığını aldı. Sonunda engin bilgisi sayesinde tıp mezunu olmadığı halde Tıp fakültesine dekan yardımcısı oldu.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  9.02.2012 18:30

  Keloğlan masalı vrdır. keloğlan garip ve mahsundur. padişah şedid ve gaddardır. astığı astık kestiği kestik. ama keloğlan işini Allah a havale edr....... neyse sonuçta keloğlan kazanır. asistanları sabırlarından dolayı kutluyorum.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  9.02.2012 18:29

  Rektörlük ve Recep hoca neden hala suskun? Her yerde demiyomuyddun iftira attılar bünyaminciler diye. ama öyle değilmiş. hadi ne dicekseniz diyin artık.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  9.02.2012 17:44

  Bir zamanlar bir kadın doğum Doçenti varmış. Bayan. Birileri onun altını oymuş abidik gubidik şekilde kaçırtmış. Düşündünüzmü hiç bu işi yapanlar şimdi nerdeler ne yaparlar. Buna alet olanlardan cezasız kalan ve en güçlü iktidar kaldı geriye. bekliyorum sonu heyecanla. onun sonu nasıl olacak. Alma ah çıkar vaaaaaah vaaaaah.

 • BEKLE!
  BEKLE!
  9.02.2012 08:45

  Düzce mercek altında. Q-matic çalışmaya başladı. Bekleyin "tinerciler", bekleyin İstanbulun 2 bacaklıları; bekle United States of Ammericaa, bekle USSR.. bekle eeey cinler-PERİLER, bekle sende. Q-maticten kağıdınızı aldınız, sıranızı bekleyin daaa! Gongu duyuncaaa: Rahaaat, Haz-rooool! Nişan aaaal, ATEEEEŞ!............. Yıldırımlar yaaaaağdıran, bir IRKın ahfadıyız!.... Tufanları göööösteren, tarihlerin yadıyız.

 • 8.02.2012 23:04

  nefret ettim çalışmış olduğum bu hastaneden. her taşın altından bi pislik çıkıyor. yok mu doğru dürüst iş yapan bi adam???

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  8.02.2012 22:45

  İstifa ettirildim. Bu sana ait fikir mi? İdareye mi? merak ettiğim için sordum.

 • yeni planlar
  yeni planlar
  8.02.2012 22:33

  Arkadaşlar biraz abartıyorsunuz, İsmail hoca eneinde sonunda bir alevere dalevere yapar, rektörde ona önayak olur geri döner üniversiteye. Çok acele ediyorsunuz sevibnmekte. Rektör hanım yeni planlarını yapmıştır, pardon recep bey yeni planlar yapmıştır. Tıp fakültesi dekanlığına maşa yerleştirme derdinde şimdi. hele istediğini atasın siz görün fırtınayı o zaman. İbrahim hoca deyip duruyorsunuz dekanlık atamasına gücü yetecekmi. Eğer atamayı uygun birini atattırsın o zaman elini öperim.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  8.02.2012 21:53

  YÖK disiplin kurulu işinize son veriyor siz de kalkıyor bir saat sonra ‘istifa ettim ‘ diyorsunuz… hadi oradan hadi oradan size kim inanır…Sayın Orhan beyin veciz sözü. çok yakışmış ta. paylaşayım istedim.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  8.02.2012 21:49

  Bsın açıklamasında istifa ettim demiş. Ama okuduğum kadarıyla istifadan önce zaten atılmış. BU ne yaman çelişki anne.

 • Abdullah
  Abdullah
  8.02.2012 19:45

  Molla Kasıma selam ve muhabbetle...

 • Molla Kasım
  Molla Kasım
  8.02.2012 14:53

  Surlarda bir gedik açtık, mukaddesmi mukaddes; Ey kahpe rüzgar, artık ne yandan esersen es.

 • R-pocket
  R-pocket
  8.02.2012 11:14

  Ernest Hemingway demişti romanında:"Çanlar kimin için çalıyor?" diye. Çan sırası çanına ot tıkılmaya yüz tutmuş olan "ceb"imize gelebilir. Ama düz "cep" değil bu, R-pocket. Ağır ağır çıkan ceptir adamımız..:)

 • Merdiven altından geçmek
  Merdiven altından geçmek
  8.02.2012 09:45

  Konuyla ilgili Kayseriyi çağrıştıran merdiven havaları aklıma geldi: Merdiven dayamak, Merdiven altı imalat, Merdiven dayamak, Merdiven boşluğu, Merdiven ayak ayak çıkılır. Ağır ağır çıkacaksın bu merdivenlerden (Ahmet Haşim), http://www.antoloji.com/son-merdiven-2-siiri/ Sonuncusu benden: "Merdivene binen, Serdivana gider (Sakarya)"

 • Merdiven üstü taktikler
  Merdiven üstü taktikler
  8.02.2012 09:24

  Demek ki neymiş, adam kurtarmak için merdiven üstünden yökte kamp kurmak yetmiyormuş. Başka? -Artık biraderlerin sözü yökte geçmiyormuş, başka? -Rektörlük krallık değilmiş, başka? -adalet topal olabilir ama kör değilmiş, Ayağınızı denk alın.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  8.02.2012 09:16

  Duyumlara göre idare, sakarya gurubundan acil yardım istemiş. Cumhurbaşkanına yakınlar ya güya. Kardeşim işinizi kanuni yapın da zor durumda kalmayın. Hukuk herkese yeter. anlayana tabi.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  8.02.2012 04:28

  Adalet yerini bulmuştur. Rektör bunlara rağmen böyle bir kişiye tekrar prof ünvanı alması için kadro açmıştı ancak bunu yök engelledi. Bundan sonra basına çıkıp İsmaille ilgili ne söyleyecek doğrusu merak ediyorum. Badoo fatihi ona hangi aklı verecek?

 • Armutun haberciliği
  Armutun haberciliği
  8.02.2012 03:58

  Armutun biri bu haberi aşağılarda görünmeyen bir yerde lütfen vermiş, vekaleten dekan atamasını da manşete çekmiş "korkmaza ikinci gol" başlığıyla. Gö..zündeki merteği görmeyip başkasının gözünde çapak aramak diyorlar bu duruma. Dekanın atanması adı üstünde vekaleten, ama armutun yandaşlığı asaleten olduğu için gazetecilik anlayışı (!!!!) bu oluyor. Ne diyelim candaş basının yerel olanı da varmış.

 • YÖKE TEŞEKKÜR EDİYORUZ
  YÖKE TEŞEKKÜR EDİYORUZ
  8.02.2012 03:44

  BASKILARA RAĞMEN DOSYAYI SÜMEN ALTI ETMEYEN YÖK ÜYELERİNE TEŞEKKÜRLER, SAYGILAR.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  8.02.2012 01:12

  Ne oldu şimdi? İsmail bey kardeşim kılıcı çekti, aldığı gazla da sağa sola saldırdı. ama çektiği kılıç şimdilik kendi boynuna indi. Bakalım sırada kimler var. Çünkü kuyruk acısıyla saldırmaya devam edecektir.

 • ümit topuz
  ümit topuz
  8.02.2012 00:32

  Bir asistan velisi olarak ,başta sayın İbrahim Korkmaz olmak üzere,tüm emeği geçenlere ve nihayet gereğini yapan YÖKe sonsuz teşekkürler.Eğitimin önündeki en büyük engel kalktı.Artık çocuklarımız nihayet gerekli eğitimi alabilecekler.Kıymetli hocalarımıza Allah kuvvet versin.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 21:29

  Kayserili dayanışması çöktümü? İdareden bir danışman her yerde YÖK e gittim İsmail Hoca dosyasının çok eksiklikleri var iade edilecek hatta ceza dahi verilmiyecek diyoru. eeeee neymiş sen yalan söylüyormuşsun. sonuç: disiplin kurulu bileti kesti. Hatta Yerel Haber gazetesindeki röportajdada bunu açıkça utanmadan deklare etmiştiniz.bende asıl şimdi açıklamayı hak ettiğimizi düşünüyorum. hadin. nerdesiniz beyler.çok bekletmeyin ama bak küserim haaa.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 21:24

  Rektörlük neden açıklama yapmıyor. Aileler ülkenin onlarca şehrinden işlerini bırakıp geldiklerinde bekledikleri desteği bulamamışlardı. Açıklama bekliyoruz Düzceli olarak.Bu hakkımız.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 21:10

  Birkaç ay önce rektör hanıma İsmail Bey hakkında niye işlem yapmadığı sorulduğunda ‘bana ulaşan bir şey yok ‘’mealinde bir şeyler söylemişti. Acaba YÖK’e giden belgeler Rektörlükten geçmedi mi (bu imkansız) yoksa rektör hanım doğru söylemeyip İsmail Bey’i mi koruyordu? Rrektör hanım usulsüzlükleri YÖK tarafından teyit edilmiş birine sonuna kadar destek verdiği için bu aşamada bir açıklama yapacak mı? Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 21:12

  Kesin bu cezayı bünyaminciler vermiştir. Her taşın altında bu hurafe ve efsane varya. bak bunuda yapmışlardır. hattaa borsanın iniş ve çıkışlarındanda bunlar sorumludur. ne dersiniz. belkide doğrudur.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 21:07

  ne böyle hoca nede böyle destekçilerini istemiyoruz. hani yalandı iddialar. madem yalan YÖK disiplin kuruluda Dekan ve Bünyaminin adamlarındanmı oluşmuş. 1 hft yönetimin cezayı verdirtmemek için canhıraş YÖK te kamp kurdukları konuşuluyor.doğruysa bunlar.vay halimize çocuklarımızı emanet ettiğimiz insanlara bir bakarmısınız. Yönetimden acil açıklama bekliyoruz.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 20:30

  KÜFÜR DEVAM EDER AMA ZULÜM DEVAM ETMEZ. ZALİMLERE DUYURULUR.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 20:11

  DÜZCESİNE SAHİP ÇIKAN MİLLETVEKİLLERİNİ VE MEMURSENİ TEBRİK EDİYORUZ. TEMİZLİK HAREKATI TAM GAZ DEVAM.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 20:07

  Eğer bunda Sn İbrahim korkmaz ın katkısı varsa Düzceliler kendisine teşekkür etmeli. Memursen de sendikacılığın hakkını verdi. Adaletin tecelli etmesine katkı yaptılar. Bunu tebrik etmek, kutlamak lazım.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 20:06

  AYNI KEMAL SUNAL FİLİMLERİNDEKİ GİBİ "HAYIR ATILMADIM ASIL BEN İSTİFA ETTİM" DEMİŞ. HİÇ GÜLECEĞİM YOKTU.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 19:54

  BADO BADO BADOOOOOOOOOO

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 19:54

  rektör, c.başkanının arkadaşı olan bazılarını arıyor, beni kurtarın diye ricacı oluyor. onlar kurtaracaklar, kurtarabilirlerse. onlara yalvaracağına işini doğru dürüst yap. adaletli yönet. şeffaf ol, başın ağrımasın. seçim çoktan bitti, 1 sene geçti. ama hırsı kini sönmedi. üniversitenin yarısını insan yerine koymuyor, onlara buğz ediyor. kılavuzlarıyla yanlışa devam ediyor. çoğunlukla kavgalı. krallık yapamazsın rektör. hukuk var. deveden büyük fil var. ama kime diyoruz ki???almıyor..

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 19:42

  rektör organ kaybediyor. safrasını kaybetti. bu gidişle böbrek, dalak bişey kalmaz:)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 18:54

  Sapla saman misali. İdareciler neden çürük tahtaya basarlarki. İddia neydi asıl amaç rektörü yıpratmak. sonuç ne iddia sahibi görevinden alındı. idareciler ne dedi bu gazetede röpörtajda gizli soruşturulan konular hakkında sayın Ataoğlu ve Sayın Özmerdiven kanaat belirtti. basit işler gibi sundular. sonuç kocaman yanılgı ve utanç. Ulusal medyaya bu ahlaksızlarla reklam olduk. idareciler neden bu hale düştüler? taraf olmak zor ve sıkıntılıdır. Sonuç: adalet er yada geç yerini bulur.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 18:44

  YÖK bu konuyu tescillemiştir. Böyle insanlar ne Düzcemize nede bu ülkeye fayda getirmezler. Böyle insanları Düzcede değil üniversitede (çoluğumuzu çocuğumuzu teslim ettiğimiz,emanet ettiğimiz kurum) Düzce sokaklarında dahi olmamalı.

 • çaplı badonun marifetleri
  çaplı badonun marifetleri
  7.02.2012 17:55

  Kılavuzu badoo olanın burnu .. dan çıkmaz. Rektör tıp fakültesi yemekhanesine bundan sonra hangi yüzle gelecek merak ediyorum

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 17:48

  İbrahim KORKMAZ ı abartıcılıkla suçlayanlar, üniversiteyle uğraşıyor diyenler, üniversiteye zarar veriyor figanını seslendirenler, niye yorum yapmıyorsunuz, diliniz tutuldu klavyeniz mi yazmıyor. yoksa güvendiğiniz dağlara kar mı yağdı, şimdiye kadar kandırıldığınızı, ayakta uyutulduğunuzu mu anladınız. Büyükleriniz YÖK üyelerine gidip ağlamakla meşgulken kendi başınıza düşünemiyor, bir yerlerden işaret mi bekliyorsunuz. yoksa başka entrikalarla mı meşgulsünüz. görüşlerinizi merak ediyoruz.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 17:41

  Bu benim yöntemim, istediğim gibi yaparım, hodri meydan istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz diyordu. Ama bu sefer sert kayaya çarptı galiba. O kadar insanın ahını aldı, sonunda kapı dışına koydular. Yazık oldu, yazık etti kendine. Bu konuda veciz atasözlerine değinmeden edemiyeceğim. Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste. Büyük lokma ye büyük söz söyleme. Yiyemeyeceğin lafın altına yatma. Ya!!! işte böyle

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 17:41

  Üniversite yönetiminin şaftı kaymış diyorlar, Nasıl kaymasın ki, kanlarının son damlasına kadar koruma mücadelesi verdikleri, bugün itibari ile sapıklığı YÖK tarafından tescillenmiş birisini, daha fazla müdafa edemediler. öğrendiğimiz kadarı ile badoo müdavimi çok çaba harcamış ama nafile, yazık oldu sarı öküze, sıra sahte belge düzenleyerek soruşturma açanlarda ve yine sahte belgelerle soruşturma aklayanlarda. Adalet topaldır gideceği yere geç te olsa varır. ama kör değildir mutlaka görür

 • sıradaki A.A. olmasın
  sıradaki A.A. olmasın
  7.02.2012 17:24

  İsmail Özdemir üniversiteden atıldı. Layığını nihayet buldu. Onu korumaya alanlara sıra geldi. Son 3 aydır önce ürolojiden, sonra nörolojiden sonra iki defa psikiyatriden sahte rapor alarak muayenehanesinde çalıştı. A.A, hem baş soruşturmacı, hem suçlardan aklayıcı hem de sıkışıldığında rapor düzenleyici rolünü bu güne kadar iyi getirdi. Bazen de İsmail ile sorun yaşayanlar arasında arabulucu rolü üstlendi. Her şey İsmaili korumak içindi. Umarım devletin yetkili kurumları kaydediyordur.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 17:27

  ulan memursenciler adama Düzcede yaşamı dar ettiniz yaaaaaaaaaaa size helal olsun.

 • DR
  DR
  7.02.2012 17:03

  Adalet geç de olsa tecelli etti. Teşekkürler Memursen, teşekkürler Orhan Kılıç, teşekkürler İbrahim Korkmaz.

 • Memursenli
  Memursenli
  7.02.2012 17:04

  Arkadaşlar sendika olarak çok oluyoruz çoooooooooooooooooooook!

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 17:03

  Gönül isterdiki rektör hanım son döneminde milyonlarca para harcadığı yeni rektörlük binasında sefa sürüsn... Ama olmuyor olmuyor...

 • ali kahya
  ali kahya
  7.02.2012 16:58

  Rektör hanım ben size demedim mi devir değişti.Senin o Çagdaş arkadaşlarının önemlice bir kısmı Çankayadan aşağıya indiklerinden beri sürekli irtifa kaybetmekteler... Az kaldı, böyle inerlerse her an iniş takımlarında arıza çıkabilir. Allah Korosun senin de içinde olduğun BOİNGin başına her her şey gelebilir.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 16:53

  EEE bittimi şimdi sayın rektörün masonik heykellerini ne yapacaz

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 16:35

  Memursen 8 ay önce demişti..dediğine kulak verilseydi hem düzce hem rektör hem üniversite rahat ederdi. hatta ismail özdemir için bile iyi olurdu. ama kimse bu adama bir dur yahu senne yapıyorsun demedi. sen devam et arkandayız sana el sürdürmeyiz dediler şımattılar sonuç bu..birdaha sendikaları dikkate alınması gerektiğini söylerim başka birşey demem.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 16:14

  Vekillere teşekkür etmek lazım. Memursene de helal olsun...

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 16:10

  dur bakalım daha nelerin ortaya çıkacak...daha sonun başlangıcındayız.. daha nelerin ortaya çıkacak kimbilir..dur sen daha dur...çok kişiye eziyet ettin çoook...

 • Neymiş efendim; istifa etmiş
  Neymiş efendim; istifa etmiş
  7.02.2012 15:53

  YÖK disiplin kurulu seni kapı dışına atmış, sen de çıkmış İstifa ettim diyorsun. Hadi ordan, hadi ordan.

 • İSTİFA EDEMEZ
  İSTİFA EDEMEZ
  7.02.2012 15:58

  İSTİFA EDEMEZ . GÖREVİNDEN ALINDI. BADOO TEBRİKLER

 • İSTİFA EDEMEZ
  İSTİFA EDEMEZ
  7.02.2012 15:58

  İSTİFA EDEMEZ . GÖREVİNDEN ALINDI. BADOO TEBRİKLER

 • kadir söyleyici
  kadir söyleyici
  7.02.2012 15:53

  İSMAİL EFENDİ KARDEŞİM İSTİFA EDEMEZ? HELE BİR SORUN NEDEN? ÇÜNKÜ GÖREVİNDEN EL ÇEKTİRİLDİ, YANİ ATILDI, KAPI DIŞI EDİLDİ. YANİ ARTIK ÖĞRETİM ÜYESİ OLAMAZ. NASILMI ? YÖK DİSİPLİN KURULUNUN OYBİRLİĞİ İLE ALDIĞI KARARLA. ÇOK DEĞERLİ VELİNİMİTEMİZ ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN İBRAHİM KORKMAZ BEYEFENDİ VE MEMURSENİN DEĞERLİ BAŞKANI ORHAN KILIÇ BEYEFENDİYE HÜRMET VE SAYGILARIMIZLA.

 • REKTÖR İSTİFA
  REKTÖR İSTİFA
  7.02.2012 15:38

  istifa ettim demiş.yökten karar gelmeden etseymiş.akıbetini görünce yine olayı kıvırmış.yanlız başka yerde görevine devam edebilecekmiş bu kısım acı,vahim,millete zulüm.Bu şahıs nereye giderse gitsin karanlığınıda götürecek.gene insanlara zulum edecek.Rektör ve recep beyden acil açıklama bekliyoruz.hani hakkında soruşturma ceza yoktu hani yalandı.KORUDUĞUNUZ İNSAN MADDEN VE MANEN KURUMU VE PERSONELİ ZORBALIK BASKIYLA EZMİŞ.İFTİRA ATMIŞ.ZARARA UĞRATMIŞ KURUMUN ADINI LEKELEMİŞ VİCDANINIZ RAHAT MI

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 15:51

  İbrahim korkmaz ve orhan kılıçın ne kadar haklı olduklarını YÖK tescil etmiş oldu. Tüm düzce halkına ve düzce üniversitesi hastanesine geçmiş olsun. Herkes bu öğretim üyesinden bıkmış yılmıştı. geçmişte yaptığı zulumlerin, ahlaksızlıkların, suçsuz insanlara kan kusturmanın, başka insanların ekmeği ile oynamanın cezasını çekiyor. Kendi etti kendi buldu. İbrajim korkmaz ve memursen olmasaydı daha kaç kişinin kanına girecekti kimbilir.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 15:52

  Sayın Rektör yardımcısı ve danışmanının bu gazeteye yaptığı röportajı haırlayalım. hatta sayın özdemirin basın açıklamalarını. Neydi sonuç ne oldu. Herkes dediğine dikkat etmeli bence.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 15:47

  hala milleti aldatma peşinde..istifa ettim diyor. atıldın atıldın.. hala abidik gubidik işler peşinde...memursenin ne kadar haklı olduğu, orhan kılıçın dediklerinin hepsinin doğru olduğu orataya çıktı. Düzce milletvekilleri de eminim üniversitedeki pisliklerin ortaya çıkması içinyoğun çaba sarfetmişlerdir eminim. Kendilerine teşekkür etmek gerekiyor..Sağolasın ibrahim korkmaz sağolasın memursen..işte zulmün sonu budur..

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 15:49

  Geriye dönüp baktığımda sayın Özdemir bu iddiaları kesin bir dille yalanlamış hatta asıl amacın kendi üzerinden rektörü devirmek olduğunu iddia etmişti. Gelinen noktada görüyoruzki bu iddialar tamamen gerçek dışıymış. Kamoyu yanıltılmak istenmiş. Pes doğrusu nediyeyim.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 14:10

  badoo fatihi endişelenmiştir şimdi.

 • Apdullah Bilgen
  Apdullah Bilgen
  7.02.2012 13:46

  Sonun başlangıcı. Bu film burada bitmez. Rektör hanımın işi bundan sonra gerçekten zor. Senelerce arkasında durduğu " tacizci " olarak YÖK tarafından silindi. Bakalım rektör hanım bundan sonra ne yapacak.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 14:03

  Rektör hanımın ve Özmerdivenci nin bu konudaki açıklamalarını merakla bekliyorum.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 14:01

  Sayın Özdemir basın açıklamasında resimdeki üslubuyla komplodan bahsediyordu. Kutsal değerlerede atıfta bulunarak. Eeee noldu şimdi. Demekki adalet er yada geç yerini bulurmuş.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 13:59

  Memur Sen ve Orhan bey mücadelenizin ne kadar haklı olduğunu ve yerinde olduğunu gördük. Bu duyarlılığınız içinde Allah sizlerden Razı olsun.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 13:57

  Sayın vekilim Korkmaz. Allah sizden ebeden razı olsun. Kız evladı olan ne demek istediğimi çok iyi anlar. Hak ve adalet yerini buldu.

 • Şebnem
  Şebnem
  7.02.2012 13:47

  Bu üniversite Duzcelilerindir. Ve öyle kalacak. Memursen e ve velilere teşekkür ediyoruz

 • Ebuzer
  Ebuzer
  7.02.2012 13:40

  Allah a şükürler olsun. Ne demişti İbrahim korkmaz Ruzgar eken fırtına bicer fırtına başladı diğer yolsuzluk dosyaları ne olacak.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 13:42

  memursen 1 rektörlük 0

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 13:34

  Tarzan zor durumda...

 • Kutku
  Kutku
  7.02.2012 13:38

  Vekillere ve Memur-Sen e teşekkürler. ATAOGULLARİ dosyası ne zaman açılacak.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 13:15

  Görüldüğü gibi üniversite sahipsiz değilmiş, Her isteyen canı çektiği gibi at oynatamıyormuş, yalanın da bir sınırı varmış, Milletvekilelrimize memursen ve türk eğitim sen e verdikleri katklardan dolayı teşekkürler

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 13:22

  Sabahında bir sahibi var sorarlar sorarlar bir gün sorarlar

 • Apdullah
  Apdullah
  7.02.2012 13:18

  Sayın İbrahim Korkmazı üniversite için verdiği haklı mücadelesi için kutluyorum. YÖK disiplin kurulu bu kararı ile doğru bir iş yapmış,vicdaları gecikmeli de olsa rahatlatmıştır.

 • abuzer
  abuzer
  7.02.2012 13:00

  Hani bunlar idaydı ne oldu şimdi

 • devran
  devran
  7.02.2012 13:02

  hayırlı olsun, memursen e teşekkürler

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.02.2012 12:46

  Tıp mesleğinini saygınlığını, üniversitenin onurunu, kadın hastalıkları bölümünün namusunu kurtarma konusundaki çabalarında, Düzcemize sürülen kara lekenin temizlenmesinde memursenin verdiği destekten dolayı emeği geçem herkesten Allah razı olsun

 • Takip etmeli
  Takip etmeli
  7.02.2012 12:45

  İsmail Bey takip edilmeli. Burada yaptığı "değerli yayınlar"ı aynen diğer kurumlarda da tekrarlayacaktır. Dikkat edilmeli.

Resmi İlanlar