Gençlik Merkezi ile Üniversite gençliği ortak çalışacak

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi ile Düzce Üniversitesi Öğrenci Konseyi ortak paydada çalışmalar yapmak için görüşmelere başladı.

Gençlik Merkezi ile Üniversite gençliği ortak çalışacak
13.02.2012 - 12:30
5201

 

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, Düzce Üniversitesi Öğrenci Konseyi üyesi öğrencileri makamında kabul etti. Düzce Üniversitesi öğrenci konseyi başkan yardımcısı ve Orman Fakültesi öğrenci temsilcisi Elif Atmaca, Seda Mancoğlu, Girişimcilik öğrenci topluluğu başkan yardımcısı Cüneyt Derin ve Düzce Gençlik Merkezi Gençlik Lideri Abdullah Şahin, İl Müdürü Ömer Faruk Şiran’ı ziyaretlerinde, Düzce Gençlik Merkezinin üniversitede daha çok tanıtıma ihtiyacı olduğunu bildirdiler.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran ise Gençlik ve Spor Bakanlığının kuruluş amaçlarından birinin Gençlere yönelik çalışmalar, onların sorunlarının çözümüne yönelik yöntemlerin geliştirilmesi olduğuna dikkat çekerek, “ Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak her zaman sporun ve gençlerin yanında olacağız. Zaten kuruluş amacımız bu. Gençlerimizin sorunlarını çözmek, onların gelişimlerinin ve kendilerini geliştirmeleri yönünde yapılan çalışmaları yakından takip etmek ve destek olmak birinci hedefimizdir. Dolayısıyla Gençlik Merkezleri de bu amaçla çalışmaktadır. Düzce Üniversitesi ilimiz için büyük bir değerdir ve gençlerimizle aynı çatı altında projeler üretmek ve bunları hayata geçirmek en büyük hayalimizdir. Umuyorum ki önümüzdeki günlerde birlikte güzel işlere imza atacağız” ifadelerine yer verdi.

Düzce Gençlik Merkezinin, Düzce Üniversitesinde daha fazla tanıtılması, yapılan çalışmalarda İl Müdürlüğünün yardımcı olması ve ortak paydada ortak projelerin üretilmesi için çalışmaların yapılması öngörülürken önümüzdeki günlerde öğrenciler ortak çalışma alanlarını belirmek için Müdürlükle ve Gençlik Merkezi ile görüşmeleri sıklaştıracak.