400 günde tamamlanacak

Cumhuriyetin 100. Yılında Akçakoca tarihiyle özdeşleşen ve ismiyle ilgili kamuoyu tarafından baskı yapılan ‘Akçakoca Lisesi’ nihayet yapılıyor.

400 günde tamamlanacak
9.01.2024 - 17:52
Kaynak: Haber Merkezi
87

Akçakoca Lisesinin yeni bina yapım işinin ihalesi yapıldı.
İlk yapım ihalesine talipli çıkmadığından ertelenen ve Pazartesi günü ikinci kez yapılan ihaleyi Trabzon merkezli bir firmanın kazandığı öğrenildi.


Akçakocalı hayırsever iş insanı Burhan Özdemir tarafından projesi çizilen 16 derslikli 4 salonlu, idari birimler, toplantı salonları laboratuvar ve bilişim ofislerinin yer aldığı binanın ihalesi ile ilgili olarak bir açıklama yapan Ak Parti İlçe Başkanı Burhan İşleyen şunları söyledi:

“Hiçbir sorun kalmaksızın gerçekleşen ihalede düzenlenen protokole imzalar atıldı. Yüklenici firma en kısa sürede işe başlayacak olup 400 iş gününde tamamlama sözünü verdi. Büyük bir heyecanla temel atma törenini bekliyoruz. Akçakoca’mıza hayırlı olsun. “

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar