Küfürbazlara Yönelik Olarak Çıkan Gazete Hakkında Düşünceler.

  • 8.06.2012 00:00

 Kapitalizm her şeyi parya çevirir metalaştrırır ya bu konudaki ülke olarak büyük bir açığımızı kapatıyoruz.

Küfür edenleri cezp ederek küfürden para kazanmak başarılıyor.

Yeni bir spor gazetesi çıkıyormuş açık,mert ve korkusuz kelimelerinin kısaltılmasından oluşan bir isim isimle çıkıyorlar.

Peki gazetenin ismi korkusuz, mert ve açık kelimelerinin kısaltmalarından olan KMA diye çıkamaz mıydı? AMK kısaltması yerine.

KMA kısaltması ile çıkan bir gazete küfür edenleri nasıl cezbede bilir ki.

İnternette dönen reklamındaki sloganlarda şunlar.

-Gel de yazma

-Hiç çıkma

-Hoş geldin

-Alda oku

-İyi,kalkınca oku

-Oku oku bitmez

-Reklam yapıyor

Ve tabii bu her sloganın arkasına gazetenin ismi ekleniyor.

Bu gazeteyi alan herkes bu gazetenin kısaltmasında ki göndermenin farkında olacak.

Mesela büfenin önünde güzel bir kadın gören her maganda bu gazeteden bir tane almayı düşünecek.

Küfürü paraya çevirmenin yanında magandaları da gazete almaya yönlendirecek  bir kurnazlık.

Ancak bu kurnazlık yanında tehlikeyi de ihtiva edecek bu gazeteyi alan magande nitelemesinden kolay kolay kurtulamayacak.

İyi tarafından bakarsak artık kişi başına düşecek gazete sayısında artış olacak, magandalarımızda bizim de bir gazetemiz var diyebilecekleri bir gazeteye sahip olacaklar.

Sadece bu gazetesinin kısaltmasının çağrıştırdığını pekiştirme sıfatı olarak kullananlar için bir sıkıntı olacak, bu pekiştirme sıfatını kullananlara hemen bu gazete uzatılacak.

Bence böyle bir gazetenin çıkması iyi oldu, toplumumuzda futbol ile ilgilenen maganda ya da gizli magandaları sayısını tespit etmek için de bu gazetenin satış rakamlarından haydanabiliriz.

Bu gazetenin çıkması tamamen kapitalimin kuralları ile alakalı da bu gazeteyi emperyalizm ile nasıl ilişkilendirilecek onu da merak etmiyor değilim.

Bu gazete tutar mı tutmaz mı bekleyelim görelim derim ancak ben küfürbaz bir toplum olduğumuzdan dolayı bu gazetenin tutacağına inanıyorum.

Zarar gören sadece gazete ticarethaneler olacak etrafta abazan tipler görüldüğünde kadınlarımız bu ticarethanelere uğramayacaklardır.

Gazeteyi de görmedim daha.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.