Ülkemizde yaşayan bütün münafıklara lanet olsun

  • 2.10.2014 00:00

 Baksanıza şimdiye kadar İslami değerlerle mücadele eden, zinayı  moda diye işleyen, alkolü çağdaşlık diye içen, Allah’a secde etmeyi gericilik sayan hangi kereste ben Müslüman değilim diyor ki?

Diyemez çünkü münafıktırlar, yani içten içe kafir dış görünüşleriyle küfrün vitrini, davranışlarıyla  Allah’a meydan okurlar, ama söz sırası kendilerine gelince ben Müslüman’ım diyor. Çünkü misyonları bunu gerektiriyor. Bazı kevaşe din adamları da “Beyan esastır, ben Müslüman’ım diyorsa Müslüman’dır” diyerek bu cibilliyetsiz insanların ekmeğine yağ sürüyor.

Hey dünya hey! “Gün gelecek toplum hilaka gidecek alimler hariç, alimler de hilaka gidecek amiller hariç, onlar da hilaka gidecek ihlas sahibi kimseler hariç ki onlarını durumu bile tehlikededir.” Diyen peygamber belki de bu günlere işaret ediyor.

Elhemdulillah ben Müslüman’ım diyen bir çok kimse aslında küfrün bataklığında batıyor haberi yok.  Vitrinlik manken gibi çarşı Pazar dolaşanlara peygamber lanet ediyor,  nikahsız beraberliği İslam  had cezasıyla tecziye ediyor,  müskirat(uyuşturucu) kullananları  büyük günah sayıyor.  Yüce Allah’ın kimi haylaz kulları bu tuhaf tarzı yaşam haline getirmiş, insanca bir Müslüman gibi yaşamaya çalışan insanları da ayıplıyor.

Bin kere haykırıyorum bu tür kimseler müminde de değil Müslüman da değil, bunlar olsa olsa masonların ülkemizdeki azı dişleridir. Bu münafıkvari yaklaşımla Anadolu insanının inancıyla alay eden kimseleri Yüce Rabbim Kahhar ismiyle kahreylesin.

İsmini anmaya tenezzül etmediğim bir dişi yaratık tutturmuş “bizi örteceğinize nefsinizi tezkiye edin yetimler” deyip Bir nevi Başbakanımızı kast ederek onun şahsında dünyanın en saygım çocukları olan yetimlerin moralini bozarken  üstelik yetim vasfını da küçük görüyor, Halbuki Ahir zaman peygamberi Muhammed Aleyhisselatuvesselam da yetimdi ve bu gün milyarlarca insan kendisine salat ve selam ediyor, ruhuna dualar gönderiyor, ona minnettarlığını beyan ediyor.

Behey kevaşe mahluk “esfeli safilin” sizin gibi çılgınların yeridir, o cehennem, o inkar ettiğiniz azap sizi bekliyor.

Hem bir insan hakkı olarak bir başkasının örtünmesi neden bu derece size batıyor acaba?

Ben ne diyeyim, ülkemiz bir ucube ülkesi olmuş. Bu AK Parti hükümeti döneminde getirilen hak ve özgürlükler Müslümanları da adamdan sayınca birileri kudurmaya başladı.

Efendim imam hatip okulları artıyor,

Örtü serbest oldu,

Kur’an dersleri okullara girdi,

Kürtçe vb. mahalli dillerimiz okullarda okutuluyor,

Zorunlu Din kültürü ve ahlak bilgisi dersi okullarda varmış,

İlk dördü zaten tercihli karşı çıkanların yüzüne tükürmek lazım, dördüncüsü ise öğrenmeye yöneliktir. Eğer Müslüman değilsen zaten alman zorunlu değil, eğer Müslüman’san neye itiraz ediyorsun.  Eğer münafık isen ülkemde yaşayan bütün münafıklara lanet olsun, çünkü münafık başkalarıyla anlaşmalıdır, satılıktır, şahsiyetsizdir, fitneye ön ayak olmaya elverişlidir.

Sevgili dostlar bir az sert bir yazı yazdım gibi görseniz de beni mazur görün, din ve namus konusu çok hassas, başkasının dini namusu bekçisi olma gibi bir niyetimiz de yok, ama bazı hayvani hayatı yaşayan insanların bu düzeyde haddini aşması da insanı çileden çıkarıyor.

Saygılarımla.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar