• 5.04.2015 00:00

 Vatandaşlarımızın kalitesinin düştüğünü duymuştum da bu kadarını tahmin etmemiştim.

Bir X kanalında performans arttırıcı bir bitkisel ilacın tanıtımı güya yapılıyor. Bir de ne göresin Hoca diye kendini tanıtan kimsenin konuşması süresince altı üstü çıplak bir bayan devamlı sexi hareketler yapıyor, öyle ki bu hayasının suyu patlamış hocanın anlattıkları onun sıra dışı cilveleri yanında deveden kulak kalır.

Bu adam neyin Hocası bilemem ama ekrandaki kadına müşteriyi aradığı kesin.

Bu gün tıp ilerlemiş bu tür sıkıntıların da ilacını  doktorlar biliyor, üstelik eczanelerde performans arttırıcı ilacı doktor tavsiyesi üzerine alanlar dahi alçak ses ile konuşmayı tercih ediyorlar.

Ne mutlu ki toplumuzda hala be düzeyde haya yaşanıyor. Ne hikmetse bu kevaşe herif iki kelimesinden biri “Ben hocayım, bu bitkileri Allah yaratmışsa ben de biliyorsam bunu ihtiyacı olanlara söylememden kime ne?” diye kendini savunuyor.

Geçende dayanamadım sipariş hattını aradım ve “merhamet edin insan kadının bedeni üzerinde bu kadar para kazanmayı reva görmemeli” deyince telefonun diğer ucundaki adam “ne yapayım beyefendi ben de çalışanım, istemiyorsan kanalı değiştir” demez mi?

Ben, yaşı kemale ermiş, evli barklı bir adamım, bu tür programlardan etkilenecek yaşı çoktan geçtim, ama gençliğin bu sexi tanıtımdan nasıl etkilendiğinin hayalı dahi ürkütücü.

Benim topluma bir diyeceğim var,

Lütfen bu tür kanalları uyarın, nerde feminist geçinen baylar bayanlar, bu rezalet karşısında nasıl ilgisiz kalabiliyorsunuz?

Ayrıca “Kertenkele” filmindeki hoca rolüne tepki gösterenler buradaki Hoca ismine karşı neden sessiz kalıyorlar acaba? Üstelik bu bir rol değil bir gerçek. Kardeşim sen neyin hocasısın diye bu adama sorulmalıdır bence.

Bu adam hoca olsun ya da olmasın “yüzüne tükürmeyi” hak etmiştir kanaatimce. İnsanı yücelten Hocalık değil edeptir, hayadır, takvadır.

Eskiden ulusal bir kanalda 3-5 saniye reklam milyarlara mal oluyordu, ne oldu da bu kanallar bu kadar ele ayağa düştü? Yoksa Anadolu insanının namus hissini erozyona uğratmak için İslam’ın sinsi düşmanlarında birileri, birilerine yem mi dağıtıyor?

Hey dünya hey,

Eskiden edep, haya, namus deyince  adam gibi adam akla geliyordu ne aceptir ki bu densiz herif namussuzluğun reklamını yapıyor. Çünkü İslam düşmanları biliyorlar ki bir insan namussuz oldu mu sırtına binmek kolay.

Derdini sizinle paylaşıyorum, beni mazur görün yoksa kederden çatlayacağım ve meydan tamamen bu namussuzlara kalacak.

Allah namussuz insanlara meydan vermesin.

Amin demeniz dileğiyle