TÜSEV’e Yakışmadı!

  • 16.05.2015 00:00

 Nefret suçlarıyla ilgili sayfasında yayınladığı raporda ağırlıklı olarak Lezbiyen, Gey,Bisexsvel, Trans(LGBT) olması beni hayal kırıklığına uğrattı.

Mağdur olarak ileri sürülen,

Gay, erkek erkeğe cinsi münasebete iştah kabartan hayasız,

Lezbiyen bayan bayana cinsi münasebet ??? hevesli, her neyse?

Bisexvel her iki cinse ilgi gösteren, şeytani arzuya sahip kimselerdir.

Ey insanlık, ey Anadolu insanı söyler misiniz bu tür istekler nasıl insani bir hak oluyor? Üstelik Kur’an’ın ifadesiyle Lut(aleyhisselam) Peygamberin kavmi bu faul davranışları yüzünden gazaba uğramış ve yok edilmişti, buna rağmen bu kimseler Allah’a meydan okumanın yanı sıra, insanlığın onuruna da leke sürüyorlar.

İnsanlık tarihi boyunca böyle gayri ahlaki davranışlar ne yazık ki hayatta var olmuştur, dolayısıyla bunları yok etmek mümkün değildir, öyle bir derdimiz de olmamalı, ama bunların ikide bir“Biz buradayız, bizi de görün, bizi de aranıza alın, bu ahlaksızlığa siz de rıza gösterin” demeye hakları yoktur.

Türkiye Üçüncü Sektörel Vakfı (TÜSEV)’in bu konuda rapor hazırlaması bana tuhaf ve kabul edilemez geldi, bu haller ki, insanlığa ihanettir, fıtrata aykırıdır, bin bir tülü belaya kapı açar,  bu ahlaksızlığa kapı açmak açtırmaya çalışmak boşa kürek çekmektir. İnsanlık tarihi boyunca kabul görmedi ki biz ey valla diyelim.

LGBT’nin T’i mağdurdur, yaratılış itibariyle erkeği dişiliği belli olmayan bir insan türü, toplum olarak bu türü tanımamız, sahiplenmemiz, kendisine katkı vermemiz lazım. Fakat L-G-B türü arzular sapıklıkların alasıdır, bunlara göz kırpamazsınız bunlar insanlığa ihanet ediyorlar.

LGB ahlakı, belki adam öldürmek, başkasına zulüm etmek kadar büyük günah olmayabilir, fakat mide bulandırıcıdır. İnsan neslinin devamına engeldir. Bir kavmin Allah(cc) tarafından yok edilmesine sebep olacak kadar şeytani bir faaliyettir.

Ben bir ara İstanbul Gayrettepe Point otelde TÜSEV’in uluslar arası bir konferansına katılmıştım şimdiye kadar hep iftiharla dillendiriyordum. Fakat bu desteğine eyvallah diyemem, çünkü izahı mümkün olmayan bir yanlıştır.

Denge Denetleme ağı da, İHOP’ta benzer yanlışlar yaptı/yapıyor, saygın bir insan hakları derneği olan Mazlum der’in bu iki platformdan çekilmesine bile neden oldu, düşünebiliyor musunuz önemli sayılacak bir üyenizi LGBT’ye kurban veriyorsunuz, ayrıca kendi toplumunuza ahlaksız bir birey topluluğunu kazandırma adına, galiba bu Avrupalı dostlarımızın masum(!) talepleridir yoksa TÜSEV’in, DDA’nın İHOP’un bu hayasızlığa gönül rızasıyla yeşil ışık yakabileceğine ihtimal vermiyorum.

Baksanıza TÜSEV’in sayfasında yayınlanan raporda kadına“sex işçisi” diyor ve TÜSEV de bunu kendi sayfasında yayınlamış. Kadınını sokağa mecbur eden bir  topluma yazıklar olsun, o toplumun erkekleri başına yazma taksınlar, yazma!, O kadın ki ya annedir, ya bacıdır ya da eştir, ya da her üçüdür.

Sevgili dostlar insanlık tarihi olumlu olumsuz birçok hadiselerle günümüze kadar gelebilmiştir, bize düşen yanlışlarını bir kenarda bırakarak doğrularını yaşatmaya çalışmaktır.

Bir anlık insanlığın bu gevezeliğe evet dediğini düşünün bakın bakayım insanlıktan elinizde geride bir şey kalır mı?

Maalesef bununla birlikte LGB’lilere ilgi göstermek sanki bir marifetmiş, kimi STÖ’leri paydaşlarını sayınca özellikle LGB’i farklı bir ses tonuyla dillendiriyor.

Bir ara Diyarbakır’da “Eş cinseller her yerde” sloganıyla oraya buraya afişler asılmıştı, benim gayretime dokundu ve derdimi dile getirmek, bu işin sakıncalı yönünü ele almak için bir yazı yazdım, bir de ne göreyim birileri o yazımı nefret suçu kapsamında değerlendirmiş yapmayın etmeyin biz daha insanların sırf insan olduğundan dolayı sahip olması gereken haklarına sahip çıkamıyoruz, dikkatimizi başka tarafa vermenin ne anlamı var?

Dinimiz var, tarihimiz var, kültürümüz var, hatta dilimiz var, bu ahlaksız bireyler topluluğu olan LGB sempatizanlarını ve onları gün yüzüne çıkarmak isteyen kimseleri içtenlikle kınıyorum, çünkü bunların değerlerimiz arasında yeri yoktur. Ama T’sini ayrı değerlendiriyorum, hatta T grubunun itiraz ederek bu gruptan çıkmasını öneriyorum. Mağdur yaratılmış Translar için insani açıdan ne gerekiyorsa yanında olmamız kendilerine yardımcı olmamız lazımdır diye düşünüyorum.

İnsanlığa saygı duymaktan keyif alıyorduk, bu ahlaksız herifler ve aveneleri korkarım o hevesi de kursağımızda bırakacaklar.

Allah sonumuzu hayr ede! 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar