FİTNE HABERLERİNE AKCAKOCA TEK SES OLDU...

Bir süredir kimi Düzce ve Akçakoca yerel basınında "Karadeniz Değil Lağım Denizi Oldu" , Aman Ha Denize Girmeyin " başlığıyla yapılan haberlere Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ın yanı sıra Akçakoca Turizm Derneği ile esnaflardan tepki geldi..

FİTNE HABERLERİNE  AKCAKOCA TEK SES OLDU...
16.08.2023 - 06:53
Kaynak: Haber Merkezi
3365

Başkan Yanmaz’ın açıklaması sonrası Turizm işletmecileri alkışlarla başkan Yanmaz’ı desteklerken, Bu tür haber yapanların Akçakoca düşmanı olduğunu ifade ettiler.

YANMAZ’A KIZDI, AKÇAKOCA ESNAFINI CEZALANDIRDI

Akçakoca turizminin hızlandığı ve Akçakoca esnafının para kazanacağı kısıtlı zamanda; turizmi baltalamak ve Akçakoca esnafına zarar vermek amaçlı haberler yapan bir yayın organına karşı Akçakoca Belediyesi ve turizm işletmeleri tek yürek oldu. 

Yalan, karalama ve algı amaçlı haber yapan basın organlarına karşı Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz açıklamalarda bulundu.

DENİZİN TEMİZLİĞİ RAPORLARLA BELGELENDİ

Sırf Akçakoca esnafını kötülemek, turizmini baltalamak isteyenlere karşı Başkan Yanmaz, “Çıkmış ne olduğu belli olmayanlar hiçbir belge ve rapora dayanmadan sadece Akçakoca’yı kişisel hesaplar yüzünden karalamakta ve bu durum esnafımızı ekonomik olarak darboğaza sokmaktadır. Akçakoca turizm atağına geçmişken bu tür haberler hem Akçakoca’yı hem esnaflarımızı zedelemektedir.” dedi. 

 

Yanmaz:’’ Birileri çıkmış ‘deniz kirli’ diyerek astı astarı olmayan, belgeye dayanmayan haberler yapıp Akçakoca’yı karalayanlar şunu iyi bilsinler. Deniz suyundan toplum sağlığı ekiplerince periyodik olarak numune alınarak Halk Sağlığı Laboratuvarlarında incelenerek açıklanmakta olup bugüne kadar kırmızı kategorisinde hiç yer almamıştır. Tüm vatandaşlarımız www. yuzme.saglık.org.tr adresinden temiz olup olmadığı görebilir ve öğrenebilir. Zaten pis olsa biz kurum olarak bunu açıklamak zorundayız. Bu tür haber yapanlar Akçakoca düşmanıdır” ifadesini kullandı. 

‘’BUNLAR AKÇAKOCA DÜŞMANI’’

Yanmaz’ın açıklaması sonrası turizm işletmecileri Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı ayakta alkışlarken, kalabalık grup bu tür haber yapanları ‘Akçakoca düşmanı’ olmakla suçladılar.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar