10 gündür böyle...

Fırtınadan hasar gören Akçakoca Balıkçı barınağına 10 gündür elektrik verilmediği öğrenildi.

10 gündür böyle...
30.11.2023 - 10:53
Kaynak: Haber Merkezi
172

Balıkçı barınağını etkileyen ve büyük maddi zarara yol açan fırtınanın üzerinden 10 gün geçti. Aradan geçen 10 güne rağmen barınağın büyük bölümünde elektrik hala yok.

Fırtınadan sonra geçmiş olsun ziyaretleri için sıraya giren  siyasetçilerden ve yetkililerden ise barınağın geleceğiyle ilgili hala bir açıklama yok.

Balıkçılardan alınan  bilgilere göre, şiddetli fırtına sonrası büyük hasar gören elektrik hatlarının yenilenmesi için  kaymakamlık tarafından söz verilen kablonun gelmediği bildirildi.

Barınağın 10 gündür elektriksiz kaldığını söyleyen balıkçılar, devlet erkanı ile siyasetçilerin geçmiş olsun ziyaretinde yaraların en kısa sürede sarılacağı sözlerinin zaman kaybedilmeden yerine getirilmesini istediler.

Balıkçılar ayrıca, fırtınada zarar gören elektrik direklerinin SEDAŞ tarafından bakım ve onarımının da yapılmasını istediler.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar