Yolun içinde dökülen taşı kaldırmak bu kadar zor mu?

Heyelan nedeniyle bozulan ve tadilat yapılması için yollara gelişi güzel dökülen taşlar sürücüler için tehlike oluşturduğu iddia edildi.

 Yolun içinde dökülen taşı  kaldırmak bu kadar zor mu?
21.01.2024 - 12:17
Kaynak: Haber Merkezi
410

Akçakoca ilçesine bağlı Sarıyayla köyünde bozulan ve heyelan nedeniyle tadilat görmesi gereken bölgelere dökülen gelişi güzel dökülen taşların sürüş emniyeti açısından tehlike oluşturduğu ileri sürüldü.

 

Köy yolunu sürekli kullandığını belirten köy sakinleri Akçakoca kaymakamı ve özel idare yetkililerine seslenerek sorunun çözülmesini istedi.

Sosyal medyada çağrı yapan bir vatandaş:

 

 Sayın il özel idare müdürümüz,  sayın kaymakamımız sizlere Sarayıyla köyünden sesleniyoruz.  Halk olarak bu yola dökülen taşlar,  uçan yollar tehlike arz ediyor.  sisli havalarda kar yağğında bu yolun içine dökülen taşlar kazaya sebebiyet verecektir.

 Başka bir geniş alana dökülmelidir ki tehlike arz etmesin.  sizlerden ricamız köy halkı olarak bu duruma sessiz kalmamanız,  en yakın zamanda çözüm istiyoruz.  biliyoruz ki sesimizi duyarsınız saygılar.”

Ferdi Ataş...

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar