Akçakoca turizmine hayırlı olsun!

Akçakoca Kaymakamlığı güzel haberi verdi... Aktaş Şelalesi Ekoturizim Alanı Doğa Yürüyüş Parkuru ziyaret etmek için artık hazır!

Akçakoca turizmine  hayırlı olsun!
16.02.2024 - 14:22
Kaynak: Haber Merkezi
218

Akçakoca Kaymakamlığı, Akçakoca turizmine önemli bir eşik atlatacak olan Aktaş Parkurunun ziyaret için hazır olduğunu duyurdu.

Akçakoca ilçesinde bulunan Aktaş Şelalesi'ne Ekoturizim Alanı Doğa Yürüyüş Parkuru yapıldı. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapılan Aktaş Şelalesi Ekoturizim Alanı Doğa Yürüyüş Parkuru Akçakoca’da hizmete girdi.

Akçakoca'nın güzelliğine güzellik katacak olan parkur doğa aşıklarını bekliyor... Yeşilliklerin arasında güzelliğiyle büyüleyen Aktaş Şelalesi, yapılan Ekoturizim Alanı Doğa Yürüyüş Parkuru ile de tamamlanmış oldu. Akçakoca Kaymakamlığı, " Aktaş Şelalesi Ekoturizim Alanı Doğa Yürüyüş Parkuru Akçakoca’mıza hayırlı olsun" diyerek tüm Düzcelileri bu doğa harikası şelaleye ve yürüyüş parkuruna beklediklerini ifade etti.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar