Yanmaz, Millet Bahçesi detaylarını paylaştı

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, kent merkezinde 300 araçlık içinde kütüphane bulunan Millet Bahçesi projesinin detaylarını paylaştı.  Yanmaz projeye en kısa sürede hayata geçeceğini söyledi.

Yanmaz,  Millet Bahçesi detaylarını paylaştı
15.03.2024 - 17:16
Kaynak: Haber Merkezi
179

Belediye Başkanı Okan Yanmaz, şehir merkezinde eski belediye binasının bulunduğu 18 dönümlük alanda neler yapılacağını açıkladı. 18 dönümlük yeşil alan sayesinde çocukların oyun oynayıp enerjilerini atabileceği, vatandaşların çeşitli sanatsal ve bireysel aktivitelerine destek olacağı bir sosyal alan yaratacaklarını söyleyen Yanmaz, Millet Bahçesi projesi  içinde yer alacak kütüphanede öğrencilerin huzurlu bir ortamda ders çalışabileceklerini söyledi.

Sevgili Akçakocalı Hemşehrilerim,

Akçakoca’mızın doğal yapısına uygun olarak tasarlanan eski belediye binasının yerine içerisinde 300 araçlık otoparkı ve kütüphanesi bulunan Millet Bahçesi projemizi en kısa sürede hizmete açacağız.

Millet Bahçesi projemiz ile 300 araçlık otopark yaptırarak, kaldırım işgali yapan araçların ve park yeri bulma zorluğu yaşayan vatandaşlarımızın sorununu çözüme kavuşturacağız.

İçerisindeki 18 dönümlük yeşil alan sayesinde özellikle çocuklarımızın oyun oynayıp enerjilerini atabileceği, vatandaşlarımızın çeşitli sanatsal ve bireysel aktivitelerine destek olacağı bir sosyal alan yaratıyoruz.

Millet Bahçesi projemiz kapsamında öğrencilerin kaynak ders kitaplarına rahatlıkla ulaşıp verimli ve huzurlu bir şekilde ders çalışabileceği, vatandaşın bir yandan yeşil ile mavinin tadını çıkarırken bir yandan da kitap okuyabilecekleri kütüphanemizi de Akçakoca’mıza kazandırıyoruz.

Memleketimize hayırlı uğurlu olsun!


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar