CHP'den İmamoğlu'yla görüşme: Radyoloji Merkezi konusu da gündemdeydi!

CHP Düzce İl Teşkilatı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'yla İstanbul Florya'da görüştü.

CHP'den İmamoğlu'yla görüşme: Radyoloji Merkezi konusu da gündemdeydi!
4.05.2021 - 23:35
829

CHP Düzce İl Başkanı Haluk Demir, Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz ve Düzce Merkez İlçe yöneticileri Koray Türken ve Özkan Özçelik, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun daveti üzerine İstanbul Florya'da bulunan İstanbul Planlama Teşkilatı'nda bir görüşme gerçekleştirdi.

   İmamoğlu görüşmede, İSKİ ile Düzce İl Başkanlığının daha komplike çalışabilmesi için yeni bir yol haritası belirlediklerini, en kısa zamanda il başkanını çağırarak bir toplantı organize edeceklerini söyledi. 

Radyoloji Merkezi konusu gündeme geldi

   CHP İl Teşkilatı ise Düzce'de bazı muhtarların isteklerini iletti. Ayrıca sosyal medya çalışmaları için teknik teçhizat ve ekipman talebinde bulundu. Bunların yanı sıra Düzce için acil ihtiyaç olan Radyoloji Merkezi'nin kurulması konusunu, İmamoğlu'nun ulusal medyada dile getirmesi istendi. Düzce Gölyaka ilçesinde alt yapısı hazır olan Mesire alanlarında İstanbul'daki gençlerin bu alanlarda kamp ve sosyal aktivitelerde bulunabilmeleri için yardım talep edildi. 

   CHP Düzce İl Başkanı Haluk Demir, görüşmeyle ilgili "Sayın Başkana bizi davet ettiği ve isteklerimizi dinlediği için saygılar ve sonsuz teşekkürlerimi sunarım" ifadelerini kullandı. 


Editör: N. Cingirt