MERGİÇ MAHALLESİ MUHTARLIĞINA YENİDEN ADAY

Düzce Mergiç Mahallesi Muhtarlığı görevini yürüten Hüseyin Akçay, 6 Haziran’da yapılacak olan Muhtarlık ara seçimleri öncesi yaptığı çalışmaları anlattı. Mergiç Mahallesinin mevcut Muhtarı Rıdvan Aksoy’un rahatsızlanması sonucu göreve gelen Akçay, 1 yıl gibi kısa bir sürede iddialı çalışmalar yaptı. Atıl durumda olan Muhtarlık binasını bambaşka bir hale getiren Akçay, Mergiç Mahallesi Mezarlığı ve Camiinde de önemli çalışmalara imza attı.

MERGİÇ MAHALLESİ MUHTARLIĞINA YENİDEN ADAY
19.05.2021 - 10:02
496

Muhtarlık seçimleri öncesi Oxijen Medya mikrofonlarına açıklamalarda bulunan Mergiç Mahallesi Muhtar Adayı Hüseyin Akçay , “ Mergiç Mahallesi Muhtarı olarak öncelikle Oxijen Medya’ya alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bende yıllardır basın dünyasının bir emekçisi olarak bu işlerin zorluğunun farkındayım. Benden önceki Muhtarımız geçirdiği rahatsızlıktan dolayı görevden ayrılmak zorunda kaldı, bende birinci aza olarak 1 yıldır bu görevi devraldım. Teslim adlığım bu bayrağı daha yükseklere çıkarmak için uğraşacağım. 6 Haziran’da  ara seçimimiz var. Bu seçime adaylığımı açıkladım. Göreve başladığım günden itibaren ilk işim Muhtarlık binamızı restore etmek oldu. Yeşili koruyalım diyerek çıktığımız bu yolda yeşillerle dolu bir Muhtarlık Binasını vatandaşlarımızın hizmetine açtık. İnşallah insanlar yaptığımız bu çalışmaları takdir ederek 6 Haziranda bizi tekrardan göreve layık görürler.” Dedi.

MAHALLE MEZARLIĞI, MUHTARLIK BİNASI VE CAMİDEKİ ÇALIŞMALAR

Göreve geldiği günden itibaren “Yeşili Koruyalım” sloganıyla çalışmalarına başladığını söyleyen Akçay, “İlk işim Muhtarlık binası oldu. Bu alandaki çalışmalarımızı hızlandırarak Mergiç Mahallesi vatandaşlarımıza yakışır yeşillikler içinde olan bir muhtarlık binasını hizmete açtık. Bunun yanında Mahallemizin mezarlığını temizleyerek daha ferah bir mezarlık haline getirdik. Bu çalışmamızı vatandaşlar takdir etti. Çünkü mezarlık içerisinde bulunan pis otlar ve ağaçlar Mezarlığa gelen ziyaretçilerimizi rahatsız ediyordu. Bizde gerekli destekleri alarak bu alandaki pis otları ve ağaçları temizledik.” İfadelerini kullandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar