PROJELER GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Millet Bahçesinin bir bölümünde Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün projeleri "Düzce İçin Çalışıyoruz" başlığı altında sergileniyor. Millet bahçesi içerisinde oluşturulan alanda projeleri inceleyen vatandaşlar, Başkan Özlü ve projelerini inceleme imkanı buluyor.

PROJELER GÖRÜCÜYE ÇIKTI
2.11.2021 - 05:42
Haber Merkezi
2361

Düzce Belediyesi tarafından 29 Ekim’de Cumhuriyet Bayramı coşkusuyla hizmete açılan Millet Bahçesi, 7'den 70'e tüm vatandaşlar için büyük heyecan uyandırdı.

   Doğanın tüm renklerini içinde barındıran Millet Bahçesi; oyun alanları, yürüyüş yolları, spor aletleri, kitap kafeteryası, yeşil alanları ile oldukça ilgi gördü.

PROJELER İLGİ GÖRDÜ

   Hafta sonunu değerlendirerek, şehrin kalbinde mola vermek için  millet bahçesinin yolunu tutan vatandaşlar, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü öncülüğünde kentin dört bir yanında çalışmaları devam eden projeleri yakından inceleme fırsatı buluyor.

TAMAMLANAN, DEVAM EDEN VE PLANLANAN PROJELER YER ALIYOR

   Cedidiye Meydan Projesinden mahalle konaklarına, millet bahçesi proje çalışmalarından ulaşım master planına, akıllı bisiklet sisteminden Konuralp Antik Kent kazı çalışmalarına kadar bir çok projenin yer aldığı görselleri büyük bir ilgi ile gezen vatandaşlar, görselleri tek tek inceleyerek yapılan çalışmaların detaylarına da ulaşmış oluyor.


Editör: N. Cingirt