MESUT SANCAKLI'DAN PİŞKİNLİK!

Düzce Belediye Meclis Başkanı Mesut Sancaklı, soy isminin bir kavşağa verilmesini pişkinlikle karşıladı.

MESUT SANCAKLI'DAN PİŞKİNLİK!
4.11.2021 - 09:02
Haber Merkezi
3282

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, meclis kararı olmadan kişisel ve keyfi bir kararla, Olimpiyat kavşağının adını değiştirerek "Sancaklı" kavşağı ismini verdi. 

Kavşağa soyisminin verilmesi üzerine meclis toplantısında söz alan Mesut Sancaklı, "Belediyenin bir görevi de caddelere ve kavşaklara isim koymaktır. Kimileri dilekçeyle, kimileri bağışla, bağışçıları onere etmekle olur. Biz bunları pek dile getirmek istemiyoruz ama, onore etmek de bir şey, ama burası olur, başka yer olur. Bizim için bir sıkıntı yok, bizim ailemiz hizmete devam edecek. Biz Olimpiyata sahip çıkacaksak Düzcemize sahip çıkalım, Düzcemiz için bir şeyler yapalım. Öyle sadece lafla değil, iki tane ağaç dikti diye de değil. Bu emek işi, belediyemiz emek veriyor, biz emek veriyoruz. Olimpiyata sahip çıkanlar da bu taşın altına ellerini koysunlar." dedi.

Olimpiyat kavşağına soyasminin verilmesini normal karşılayan ve kamuoyunda yükselen tepkileri görmezden gelen Sancaklı, konuşmasıyla Belediye Başkanı Özlü'nün kendisine jest yaptığını ima etmiş olurken, kendisinin onore edildiğini belirtti.

Mesut Sancaklı'nın Mutfak Sanatları Merkezi'ne masa ve sandalye bağışında bulunduğu, ayrıca sözkonusu kavşağa çiçek diktiği öğrenildi. 

 


Editör: N. Cingirt