İBRAHİM SANCAKLI'NIN PİŞKİNLİĞİ PES DEDİRTTİ!

Sancaklı Mobilya sahibi İbrahim Sancaklı, Düzce kamuoyunda tartışmalara ve tepkilere yol açan kavşak meselesiyle ilgili açıklama yayınladı.

İBRAHİM SANCAKLI'NIN PİŞKİNLİĞİ PES DEDİRTTİ!
10.11.2021 - 05:29
Haber Merkezi
3464

İbrahim Sancaklı'nın yazılı açıklaması, "Özürü kabahatinden büyük" dedirtti.

Açıklamasında, "Olimpiyat Kavşağı" ifadesini kullanmaktan kaçınan ve yarım asırlık kavşağa kendi soy isminin verilmesini doğal hakkı gibi gören İbrahim Sancaklı, rahmetli Hamit Kaplan'ı, Olimpiyat kavşağını ve Düzceliler'in hassasiyetlerini yok saydı. 

Sözkonusu kavşağa 100 bin lira civarında harcama yaparak soyismini yazdırmakta sakınca görmeyen ve Düzce'nin tarihini ve değerlerini hiçe sayan İbrahim Sancaklı'nın yazılı açıklaması şöyle:

"Düzce Belediyesi’nin “şehir merkezine giriş ve çıkışların güzelleştirilmesi projesi” kapsamında D-100 ve D655 Karayolu orta kaldırım ve kavşaklarında ferforje, peyzaj, ağaçlandırma gibi düzenleme çalışmalarından, 54 yıldır komşularımızla beraber bulunduğumuz bölgemizdeki kavşağın “peyzaj ve ağaçlandırma” işini belediyemizin talebine binaen sponsor olarak üstlendik.

Söz konusu çalışmalar kapsamında D100 Karayolu üzerinde bir başka kavşakta daha önce yapılmış bir uygulamaya benzer şekilde; tarafımızca iki tür isimlendirme yazı içeriği hazırlanmıştır. 

Tabela içeriği konusunda takdir ve tercihi sponsor olarak tarafımıza bırakan Sayın Bakanımız Dr. Faruk Özlü ’ye teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız.

Bu süreçte, mahalle sakinleri ve komşularımız, Düzce Belediyesi Logosu ve Yazısı altında “Sancaklı Mobilya Tarafından Ağaçlandırılmıştır” yazan bir tabela koymamızı rica etmişlerdir. İyi ilişkiler içerisinde bulunduğumuz mahallemiz insanlarının taleplerini ve tercihlerini her zaman önemsedik. Bu sebepten, tabela yazı içeriği komşularımız tarafından talep edilen şekli ile  en kısa zamanda düzenlenecektir."

 

 


Editör: N. Cingirt