Arslan'ın Tozlu Siyaset Sandığının İçinden Neler Çıktı Neler....

Arslan'ın Tozlu Siyaset Sandığının İçinden Neler Çıktı Neler....
1.02.2022 - 08:39
Kaynak: Özel Haber
8525

İslam Keleş’in açtığı  tozlu siyaset sandığı kapağının içinden rüşvet, adam kayırma ve komisyonculuk çıktı…

Oxijen medya sahibi İslam Keleş, Düzce Belediyesine ait BELTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı olan AK Parti Düzce eski milletvekili Fevai Arslan ile ilgili kaleme aldığı 3’üncü yazı dizisinde çok çarpıcı iddialarda bulundu. Çilimli iş insanı İsmail Çelebi’nin açıklamalarına dayandırılan yazıda, Arslan’ın özel idarede yapılması gereken ruhsat işi için Çelebi’den 3 daire istediğini ileri sürdü.

İŞTE VAHİM İDDİALARIN YER ALDI O BÖLÜM

Çilimlili iş insanı İsmail Çelebi’nin kayıtlarımıza geçen kendi anlatımıyla iddialarını aktaralım:

"Fevai Arslan’ın 2008 yılında İl Başkanlığı döneminde, Bolu Dağı'nda, Kaynaşlı Darıyeri Hasanbey Köyünde bir kaynak suyu buldum. Buna ruhsat almak için Düzce İl Özel İdareye başvurdum. İl Genel Meclisinden geçmesi gerekiyordu bu işin. Fevai Arslan, (bu işin meclisten geçmesi için, özel idareye araç alacağım, partinin yerini değiştireceğim) diyerek benden 300 milyon lira para istedi..

Fevai’ye param yok, dairelerim var dedim. 3 tane lüks dairemin tapularını, onun bana gönderdiği, şahsın üzerine geçirdim”.

Pazartesi günü Oxijen medya yayın organlarında yer alan İsmail Çelebi’nin iddialarına,   Fevai Arslan'dan, Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı BELTAŞ'ın bağlı olduğu Düzce Belediyesi ve AK Parti cephesinden hiçbir açıklama gelmezken, Düzce kamuoyunun gelişmeleri çok yakından takip ettiği gelen son dakika bilgileri arasında.


Editör: N. Cingirt