ÜRETİCİDE 22 TL MARKETTE 36 TL

ÜRETİCİDE 22 TL MARKETTE 36 TL

ÜRETİCİDE 22 TL MARKETTE 36 TL
9.02.2021 - 08:03
637

  CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel serbest piyasada 21 liraya kadar düşen fındık fiyatının Tarım Kredi Kooperatifinde 36 lira olduğunu söyleyerek bu duruma tepki gösterdi.

NEDEN ÜRETİCİNİN FINDIĞI 36 TL DEĞİL

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu. Bu günlerde serbest piyasada 21-22 TL olan fındığın Tarım Kredi Kooperatifi’nde 35,90 TL’ye satılığını paylaşan Adıgüzel şu ifadelere yer verdi:  “İşte gerçek burada. Tarım Kredi Kooperatifi kabuklu fındık fiyatı 35.90 TL. Sorarım Tarım Kredi üreticiden neden bu fiyata alım yapmıyor?”

SOR KARDEŞİM HESABIN SANDIKTA DA SOR

CHP Ordu Milletvekili Adıgüzel, yüzlerce yorum, beğeni ve paylaşım alan açıklamasını şöyle sürdürdü: “TMO neden yok pahasına alıyor, kime peşkeş çekiyor?

Aradaki fark kimin cebine iniyor? Sor kardeşim hesabını. Emeğinin hakkını sor. Çocuklarının cebinden, evinin mutfağından çalınan alın terinin hesabını sor. Her mecrada sor, sandıkta da sor.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar