Acun Ilıcalının Survivoru Türkiyede çekmek için harekete geçtiği yönündeki iddialar asılsız çıktı

AAA

Acun Ilıcalının Survivoru Türkiyede çekmek için harekete geçtiği yönündeki iddialar asılsız çıktı
12.02.2021 - 08:15
481

 Ekonomik sıkıntılar nedeniyle reklam gelirlerinde düşüş yaşayan Acun Ilıcalı’nın, Survivor’u Türkiye’de çekmeye karar verdiği hatta bunun için de Düzce’den 50 dönümlük arazi aldığı gündeme bomba gibi düştü. Kısa sürede gündem olan konu hakkında açıklama yapan şirket, haberlerin asılsız olduğunu duyurdu.

 Uzun yıllardır Dominik Cumhuriyeti'nde çekilen Survivor'ın kalabalık bir yapım ekibi ve yarışmacı grubuna sahip olması yüksek maliyetlerin masaya yatırılmasına neden olduğu ileri sürülmüştü. Hatta Acun Ilıcalı'nın giderleri azaltmak için yarışmayı Türkiye'de çekmeye karar verdiği iddia edildi.

"50 DÖNÜMLÜK ARAZİ ALDI" İDDİASI

Medyaradar'da yer alan habere göre, Acun Ilıcalı'nın çekimleri Türkiye'ye taşıyacağı, bunun için ise Düzce'nin Gölormanlı köyünde 50 dönümlük bir çiftlik arazisini 18 milyon TL'ye satın aldığı konuşulmaya başlandı. Yerel gazetelerde ve internet sitelerinde satışın gerçekleştiği konusunda da haberler paylaşılmaya başlandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar