Mezdeke dansı yapan spiker Hande Sarıoğlu, Habertürkten kovuldu mu?

Mezdeke dansı yapan spiker Hande Sarıoğlu, Habertürkten kovuldu mu?

 Mezdeke dansı yapan spiker Hande Sarıoğlu, Habertürkten kovuldu mu?
12.02.2021 - 08:22
593

 Geçtiğimiz ay sosyal medya hesabından mezdeke dansı yaptığı anları paylaşan Habertürk spikeri Akçakocalı Hande Sarıoğlu'nun işten çıkarıldığı magazin basınında konuşulmaya başladı.

  Son dakika haberine göre Habertürk spikeri Hande Sarıoğlu'nun sosyal medyada dans ettiği görüntüler sonrası işine son verildi.

Evindeki doğal hallerini sık sık Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Hande Sarıoğlu'nun, son olarak dans ettiği bir videosunu takipçileriyle paylaşması HaberTürk yönetimini kızdırdı.

Kanal yönetimi o görüntülerden sonra ekrana çıkartılmayan ünlü sunucuya iş akdinin feshedildiğini bildirdi. Hande Sarıoğlu, Habertürk yönetiminin kendisini geçmişte de sosyal medya paylaşımları üzerine uyardığını söyledi. “Renkli bir kişiliğe sahip olduğunu fakat kanalın görüşüne de saygı duyduğunu” belirten Sarıoğlu, Habertürk’teki görevinden kendi isteğiyle ayrıldığını söyledi.

HANDE SARIOĞLU'NDAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI

Hande Sarıoğlu, Habertürk yönetiminin kendisini geçmişte de sosyal medya paylaşımları üzerine uyardığını söyledi. "Renkli bir kişiliğe sahip olduğunu fakat kanalın görüşüne de saygı duyduğunu" belirten Sarıoğlu, Habertürk'teki görevinden kendi isteğiyle ayrıldığını söyledi.

Sarıoğlu, olaya ilişkin şu açıklamayı yaptı:

"Karşılıklı aldığımız bir karar. Haber kanalının ciddiyeti, bir ağırlığı vardır. Fakat ben de kendi karakterimden vazgeçemiyorum. Ben renkli bir kişiliğim. Daha önce de kanal yönetimi beni uyarmıştı. 'Daha dikkatli olmalısınız' denildi. Ben de renkli kişiliğimden vazgeçemeyeceğimi, söyledim ve karşılıklı anlaşarak, istifamı verdim. Kanalımı çok seviyorum, beni hiçbir şekilde mağdur etmedi. Ben ne yaptığımın, paylaşımlarımın farkındayım. Dans gösterim de renkliydi, bunun farkındayım."


Hande Sarıoğlu kimdir?


Hande Sarıoğlu, 1988 yılında Akçakoca ilçesinde  dünyaya geldi. Üniversitede Türk Dili ve Edebiyatı eğitimi alırken medya sektörüne atıldı. Aşk-ı Memnu dizisinde düğün organizatörü rolünde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2010 yılında Star TV'de Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programında çalıştı. 2011'de Pasaport adındaki yarışma programında Ümit Erdim ile birlikte sunuculuk yaptı. Daha sonra FOX'ta Kaç Para Kaç programının sunuculuğunu üstlendi. 2017'nin ağustos ayından itibaren Tivibu Spor'da çalışmaya başlayan Sarıoğlu, 13 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Habertürk'te ekranlarında yayın yapıyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar